Sayfa 269/341 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Bu platformda çok da siyaset yapma taraftarı değilim ama ekonimiyi de etkileyeceğine inanıyorum zira akp göz göre göre intihar etti. Halkın ya da AKP ye oy verenlerin en azından bir kısmı bu durumdan rahatsız. %1-2 lerin bile çok kıymetli olduğu bu yeni sistemde böyle bir hata nasıl yapıldı, hiç mi kimse biz ne yapıyoruz demedi? Hiç mi bir anket çalışması yapılmadı? Muhtemelen istanbul tekrar kaybedilecek ama bu sefer cumhurbaşkanlığı da sallanacak. Muhalefet azcık akıllı davranır ve erken seçim demez, İstanbul ve Ankara da yönetimlerini halka gösterebilirse süreç muhalefetten yana ilerler. Yani erken seçim olacaktır ama 2 seneden kısa vadede olmaz. Malesef ülkemde seçimler bitmiyor, ben hiç bir siyasi partiye güvenmiyorum artık, bal tutan parmağını yaliyor. Ya da bütün partiler rant peşinde değil hepsi de vatan millet Sakarya diyerek ülkeyi kalkındırmak için yarışıyor da ben mi yanlış yorumluyorum? Önceden kızıyorum durumu biraz iyi olanların ülkeyi terketmesine lakin artık kızamıyorum, yazık koskoca ülke iktidarı ile muhalefeti ile birkaç partinin oyuncağı oldu, alyag a gelince ne diyelim balık baştan kokarmis, hırsız kardeşlerden ne beklenebilirdi ki? Tadı kalmadı bist inde ekonominin de TL nin de ülkenin de, Allah sonumuzu hayır etsin, ytd

2.  Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    Bu platformda çok da siyaset yapma taraftarı değilim ama ekonimiyi de etkileyeceğine inanıyorum zira akp göz göre göre intihar etti. Halkın ya da AKP ye oy verenlerin en azından bir kısmı bu durumdan rahatsız. %1-2 lerin bile çok kıymetli olduğu bu yeni sistemde böyle bir hata nasıl yapıldı, hiç mi kimse biz ne yapıyoruz demedi? Hiç mi bir anket çalışması yapılmadı? Muhtemelen istanbul tekrar kaybedilecek ama bu sefer cumhurbaşkanlığı da sallanacak. Muhalefet azcık akıllı davranır ve erken seçim demez, İstanbul ve Ankara da yönetimlerini halka gösterebilirse süreç muhalefetten yana ilerler. Yani erken seçim olacaktır ama 2 seneden kısa vadede olmaz. Malesef ülkemde seçimler bitmiyor, ben hiç bir siyasi partiye güvenmiyorum artık, bal tutan parmağını yaliyor. Ya da bütün partiler rant peşinde değil hepsi de vatan millet Sakarya diyerek ülkeyi kalkındırmak için yarışıyor da ben mi yanlış yorumluyorum? Önceden kızıyorum durumu biraz iyi olanların ülkeyi terketmesine lakin artık kızamıyorum, yazık koskoca ülke iktidarı ile muhalefeti ile birkaç partinin oyuncağı oldu, alyag a gelince ne diyelim balık baştan kokarmis, hırsız kardeşlerden ne beklenebilirdi ki? Tadı kalmadı bist inde ekonominin de TL nin de ülkenin de, Allah sonumuzu hayır etsin, ytd
    Içimden geçenleri yazmışsın siyaset konusu mide bulandırmaya başladı. Alyag ın ta yedi ceddini .. spk desen onlar asıl dolandırıcıların ağababalari kanun desen zaten işveren!!!.. tarafında " bunlarda işveren !! ya" e tabi tek suçlu biziz.. bu zamanda kanun var spk var devlet baba var olmadı mübarek kardeşim :) var. Yani bu düzen böyle gelmiş böyle gider diyenler haklı tokatçılığa devam.. nasıl olsa spk kıçını kaşımakla meşgul...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. sadece bilgi amaçlı paylaşıyorum bu şirkete de sahiplerine de artık zerre güvenmiyorum .

Özet Bilgi
    Üretim Tesisi Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Yönetim Kurulumuz 07.05.2019 tarihinde yaptığı toplantıda;
    Şirketimizin Tesis alımı veya kiralanması konusunda şirket Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Dr. Mehmet Dikkaya'nın yetkilendirilmesine,
    oy çokluğu ile karar verilmiştir.

4. Hadi hayırlısı bakalim

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Hayırlı Cumalar

6. Bir gün güldüren bin gün ağlatan tuvalet kağıdı

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. sahibi bir dize gelcek az sabir herkesde ne lot var bir ogrenelim.yuzde 5sagladikmi kurul yaptirrriz.olmadi fesih davasi.

BLL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by bergamot ruyasi Yazıyı Oku
    sahibi bir dize gelcek az sabir herkesde ne lot var bir ogrenelim.yuzde 5sagladikmi kurul yaptirrriz.olmadi fesih davasi.
    [/URL] kullanarak gönderildi.
    Fesih davası açsan ne olur? Şirketin içi boşalmış şirkete me kadar değer biçerler fesih ile? Ve yatırımcının elindeki hisseye ne kadar verirler?

Hak aramak için araştırılması gereken bir durum varsa, o da bu şirketin bu kadar kısa sürede nasıl olurda 100 milyondan dazla varlığının eriyip gittiği ve şirketin içinin boşaldığıdır.

Sayfa 269/341 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •