Sayfa 87/341 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 689 - 696 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Akim ve cimere olanları acilen bildirin ve şikayet yazınızı yollayın, geç olmadan, ati alan Üsküdarı geçmeden... Ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sn.boru bükücü 28.12.2017 ve 21.11.2018 tarihleri genel kuruldan bahsettiğine göre bu genel kurula katılmayanların davayı kazanma şansıyla.son genel kurula katılıp muhalefet şerhine sahip siz ve benim davayı kazanma şansı aynımıdır.
    heleki genel kurula hiç katılmayanlar için bu iş daha zor değilmidir.
    yt.tav.teğ.
    Tüm mağdurların hakkını araması gerekir, bizim şansımız genel kurul tutanağına şerh koymamız, mağduriyetimizin şirket nezdinde belgeye dayanıyor olması.
    Ayrıca türev zararlarımız sözkonusu, mesela ben alyağları satınca 6,82den boyp aldım, şayet 1,14 den paramı alsaydım sonradan aldığım kağıttan daha fazla kazanacaktım.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

3. Biz sonucta bu sirketin hisse dariyiz, herkezin genel kurula katilma gibi imkani olmamis olabilir, islerinden guclerinden dolayi. Sonucta sirket kasitli olarak ayrilma hakkini yanlis belirlemis ve yatirimcisini dolandirmistir, nurettinin gecmisi belli sonucta, sirket iyi niyetli olsa suan bir aciklama yapar ve ayrilma hakkini 1.14 olarak belitlemek icin genel kurul tarihi belirler, ama nerde,

4. Elinde eskilereden hisse olan, genel kurula katilmis katilmamis, her savciliga muracatta bulunsun, bu insanlar iyi niyetli insanlar degiller, gecmisteki ARTOG magdurlari gibi olmayin, biran once savciliga gidin.

5. Sabit bir dip te yapmiyor serefsz kagit maliyeti indirim kol kesip cikalim demeye. Suan vücudumuzun yarisi kesmeye kalksak..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Arkadaşlar spk.kanunun 1.maddesini lütfen okuyun bu kurum 24.10.2018 tarihinden itibaren olaydan haberdar.
    12.12.2018 tarihinde çagrı bitiyor karar 13.12.2018 tarihindeki bültende çıkıyor tesadüflere şüpheyle bakmak lazım.
    Saat 24 den sonra cimere spk.yı şikayet edeceğim.çünkü bugün başka bir hususta bddk.yı şikayet ettim
    aynı günde 2 müracaat yapılamıyormuş.
    Herkes bu spk.nın ihmalini ve şirketçe durumun mahkemesiz çözümünün sağlanması yönünde çaba gösterelim

7.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar spk.kanunun 1.maddesini lütfen okuyun bu kurum 24.10.2018 tarihinden itibaren olaydan haberdar.
    12.12.2018 tarihinde çagrı bitiyor karar 13.12.2018 tarihindeki bültende çıkıyor tesadüflere şüpheyle bakmak lazım.
    Saat 24 den sonra cimere spk.yı şikayet edeceğim.çünkü bugün başka bir hususta bddk.yı şikayet ettim
    aynı günde 2 müracaat yapılamıyormuş.
    Herkes bu spk.nın ihmalini ve şirketçe durumun mahkemesiz çözümünün sağlanması yönünde çaba gösterelim
    Aynen katılıyorum spk nin da bu işte büyük suçu var. Birilerinin ihmali ya da göz yumması gibi bir durum mu var acaba? İnsanların emeklerini birikimlerini göz göre göre çalıyor hırsızlar. Kimse sorumlusu cezasını almalı. Şirket yönetiminin de aleni bir şekilde HIRSIZ oldukları ortaya çıktı. Bundan sonra bunlara mübarek kardeşler değil HIRSIZ KARDEŞLER demek lazım. Azcık yüzleri olsa insan içine çıkmamaları lazım. Gerçek iş adamları bunları muhatap alıp aynı masaya oturması lazım. Adam değilsiniz sizi adam yerine koyan da adam değil aleni bir şekilde ortaya çıktı HIRSIZ siniz. Ytd.

8. Devlet vatandasina tuzak kurar mi bu topraklarda kurar aptalca trafik cezalarini adreslere gondermeler imar basvurusu yapilamayacak yerlere basvuru belgesi vermeler sonrada dosya paraniz yandi devlet size dava bile acar demeler,elektrik ureticilerine dogalgaz indirimi yapip vatandasa dogalgaz zammini gecirmeler hepsi bu topraklarda olan seyler bence bas hirsiz devlet ve su anda onu yonettigini soyleyen iktidar turk milleti tarihte bu kadar gucsuz birakilmamisti.bu son aciklamalar dahi spk tarafindan hirsizligin onaylandigini gidin mahkemede hakkinizi arayin demeler mafya devletinin acik bir gostergesidir.spk ne ise yarar,davalarin yukunu azaltmak icin arabulucu sistemini getirdim diyorsun ama denetleme yetkisi olan ve hirsizliga onay veren bir kurum bizlere mahkemenin yolunu tarif ediyor.

Sayfa 87/341 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •