Sayfa 265/341 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. Arkadaşlar sabırlı olun. iyi dayandınız. siz satmadıkça yukarı gitme gereği bulacaktır.
    YatırımTavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sabırlı olun. iyi dayandınız. siz satmadıkça yukarı gitme gereği bulacaktır.
    Şu ara tahtada epey manipülasyon var hocam , artık amaç nedir bilmiyoruz . Umarım meyvesini yeriz

3. Adamlar birer 0.50 ye getirip tekrar aşağı salıp aşşağıdan alıyorlar.

***ALYAG*** ALTINYAĞ KOMBİNALARI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

***ALYAG*** ALTINYAĞ KOMBİNALARI A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    04.02.2019 - 04.03.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Yatırımcılar tarafından Şirketimize yöneltilen yoğun sorular nedeniyle aşağıdaki açıklamanın yapılması zarureti hasıl olmuştur:
    Karşıyaka Asliye Ticaret Mahkemesinde devam etmekte olan 2018/750 Esas numaralı dosyada 17/04/2019 tarihinde yapılan duruşmada
    1) Dosyanın mahkemece belirlenen bilirkişi heyetine tevdiine,
    2) Davalı Şirketimiz hakkında SPK tarafından verilen kararların SPK dan istenmesine,
    3) Davacı Mehmet Emre Cihangir hakkında SPK tarafından 11/04/2019 tarihli Kurul haftalık bülteni ile açıklanan ve şirketimiz hisselerinde piyasa bozucu işlemleri nedeniyle verilen 986.976 TL'lik idari para cezası kararının SPK dan istenmesine,
    4) Duruşmanın 10/07/2019 tarihine ertelenmesine
    Karar verilmiştir.
    Sayglarımızla kamuoyunun bilgisine sunulur.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/756876

BIST

(18/04/2019 - 18:04:00)

5. Adama verilen para cezası kararını neden istemişler ilginç. Dava konusu adamın manipülasyon yapması değil ki? Dava konusu şirketin 1.14 olarak açıklaması gereken ayrılma hakkı fiyatını 0.68 olarak açıklamış olması. Adam isterse başka konularda suçlu olsun olmasın bu ayrılma hakkı fiyatının belirlenmesinde bir etken mi ki? Sadece o şahıs bazında bakmazlar zaten olaya, netice de emsal karar olarak bekleyen bir sürü ky var. Bizimkiler gene zihinleri bulandırmaya, bu adam tahtada manipülasyon yaptı davayı kazanamaz demeye mi getiriyorlar işi? Hayır mahkeme neden bu yazıyı istemiş acaba? Farzet ki adam atıyorum tecavüzcü, bu şirketin ayrılma hakkı fiyatını yanlış hesaplamasıyla ne alakası var? Neyse beklemeye devam, ytd

Alıntı Originally Posted by mhnds06 Yazıyı Oku
    Adama verilen para cezası kararını neden istemişler ilginç. Dava konusu adamın manipülasyon yapması değil ki? Dava konusu şirketin 1.14 olarak açıklaması gereken ayrılma hakkı fiyatını 0.68 olarak açıklamış olması. Adam isterse başka konularda suçlu olsun olmasın bu ayrılma hakkı fiyatının belirlenmesinde bir etken mi ki? Sadece o şahıs bazında bakmazlar zaten olaya, netice de emsal karar olarak bekleyen bir sürü ky var. Bizimkiler gene zihinleri bulandırmaya, bu adam tahtada manipülasyon yaptı davayı kazanamaz demeye mi getiriyorlar işi? Hayır mahkeme neden bu yazıyı istemiş acaba? Farzet ki adam atıyorum tecavüzcü, bu şirketin ayrılma hakkı fiyatını yanlış hesaplamasıyla ne alakası var? Neyse beklemeye devam, ytd
    muhtemelen şirket avukatı spk.nn bu şahsa verdiği cezayı kullanmak istemiştir.ama iki lay birbiriyle bağlantılı lmaz.
    şirketin avukatı eski spk.çalışanı yani uyanık burdan yırtacak sözde

7. Şahsi görüşüm bu davaları kazanamayacaklarini bildikleri halde süreci uzatmak için dava açtıkları yönünde. Ara ara tahtada yaşanan eşleşmeler de ki oynakliklar ile de psikolojik baskı yapılıyor, burda spk dan istenecek evraklar arasına o evrakın konulması da bence psikolojik etki yaratmak amaçlı. İnsanların 'adam zaten ceza almış mahkeme tutup da bu adamı haklı bulmaz' şeklinde düşünmesi isteniyor olabilir. Lakin mahkeme neden bu evrakın istedi veya bu isteği kabul etti anlamadım. Uzun süredir bu hissedeyim alyag para kazandirmadi belki ama çok tecrübe kattı bana. Bu arada benden de eski mercedes180 vardı uzun süredir yazmıyorsun satıp çıktın mı bekliyorsan arada ses ver, ben hissede yaşlanmış hissediyorum kendimi, benden daha eskilerin olması bi yerde motivasyon oluyor :) yatırım tavsiyesi değildir

8. Ayda 1/2 kez alım yapıyorum diğer kağıtların karıyla yıllar sürecek bu kağıt belki iyi duruma gelmesi olsun balık tutmakta sabır işi daha önceki alımımı alyag dan ettiğim kar ile almıştım elimde var vebekliyorum
    Bütün mahkemeler tektek bitecek kaç mahkeme olursa olsun
    Bugün 032 ye alım yazdım

Sayfa 265/341 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •