Sayfa 147/341 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by para para Yazıyı Oku
    Özdoğan Grup
    Çetin Emeç Bulvarı 1328 Cadde no.18 Aşağı Öveçler / ANKARA
    +90312 472 75 20 pbx
    +90312 472 75 39
    [email protected]

ankaralı arkadaşlar bizaat özdoğan gruba gidip birinci ağızdan öğrenebilirse araştırır ise iyi olur
    Bunlar neden acıklama yapmıyolar bunları insanlarmı arastıracak yıllarca calısıp biliktirdiyim cocuklarımın rızkını buraya yatırdım neden hisse duserken herangi acıklama yok para burda pul oldu ALLAHTANDAMI korkuları yok bunların

2.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Bunlar neden acıklama yapmıyolar bunları insanlarmı arastıracak yıllarca calısıp biliktirdiyim cocuklarımın rızkını buraya yatırdım neden hisse duserken herangi acıklama yok para burda pul oldu ALLAHTANDAMI korkuları yok bunların
    allahtan korkuları yokmu??? sence varmı?. inançlı kişilermi sence bu zındıklar??? mantıklı ol diyecemde bende 30 bin TL nin üzerinde zarar gördükçe mantığımı kaybediyorum. neyse hayır olur sonumuz inşallah demekten öte lafım yok. ekranımda ikinci artog vakası olmaz inşallah. sürekli 2 sene önce tahtası kapanmış artog hissesini görerek zaten yeteri kadar günaha giriyorum

3. burda en buyuk suçlu spk denen kurum madem satıldı hersey neden onay verıyorsun 114 ayrılma hakkı ver sonra patronla birlik ol ky agzına et

4. Butun zarari goze alip hazirini alip cikalim diyoruz satmayada firsat yok arkadas izinmi deseydim..

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Vovb8npm

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Bir ara bir müdür atanmıştı alyağa. Alyağcılar bayram ediyordu. Çok geçmedende alyağ yükselişi yakaladı. Şu an sıkıntı nedir tam olarak bilmiyorum ama baya düşmüş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 11.12.2018 de böyle bir bildirim yapılmış KAP'A
    Şirketimizin 24.09.2018 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) kamuya açıklanmış olan;

Özkar İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne ait Aydın İli, Astim Organize Sanayi Bölgesinde 36.000 m2 alan üzerinde kurulu 5.500 m2 kapalı alana sahip Uluslararası Standartlarda günlük 150 ton kaliteli Zeytin yağı ve Prina yağı dahil Bitkisel Yağ üretim kapasitesine sahip tesisin Özkar Global Gıda Ürünleri San. ve Tic. A.Ş.'ne ait hisselerinin şirketimiz tarafından satın alınması ile ilgili süreç devam etmekte olup, satın alma işleminin gerçekleşmesine müteakip günlük 500 ton kapasiteli Pamuk çekirdeği kırım ve Linter tesisi yatırımı için fizibilite çalışmalarına ve yatırım ile ilgili fiyat tekliflerinin toplanmasına başlanmıştır.

Alıntı Originally Posted by alf_ist Yazıyı Oku
    :vk: Bukadarmı bilgisizsiniz arkadaşlar.
    Bu tablo şirketin resmiyette halka açıklık oranını ve açık olmayan hisselerin sahiplerini verir.
    Halka açık olan hisselerin büyük çoğunluğu nureddin ve kardeşlerinin aracı kurumlarında toplandı zaten.
    Yaklaşık %90 civarında hisseleri toplamıştı zaten. Bedellisermaye arttırımıkararı alıp hissenin fiyatını yukarı çektikçeherkese satacaktı ki. Gözaltı pazarına girdi.
    Durum budur.
    kardeş halka açık kısmının bu kardeşlerin aracı kurumunda tplandı demek çk iddalı bir söz.
    Bunların aracı kurumu yk.eğerki kasdınız kendi hisselerinin takasını tutan aracı kurumsa bundan çeviklerin tpkadığı anlamı çıkmaz ayrıca tam tersi karsusan hisse satarak alyağdaki payını azalttı.
    Lütfen belge ve bilgilerinizi dayanaklarıyla yazın.
    Eğerki bunlar başkası adına tpladı diyrsanız buda çk çk iddaalı bir savdır.
    Hşça kalın

Sayfa 147/341 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •