Sayfa 91/341 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 2721 madde; 721 - 728 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. 0.72-0.73 bugün 10 defa devirdayım yaptı. Alışa da satışa da kendi koymuş gelen mal kendisine geliyor, giden mal da kendisinden gidiyor. Bir kademe için dolap döndürüyor. Sadece aracı kurumların ismi farklı. Patron denetiminde spek at oynatıyor.ytd

Alıntı Originally Posted by Baris_ba Yazıyı Oku
    Dun spk la gorustum, mahkeme oncesi bize dilekce verindedi bende bugun dolekceyi elden verdim bakalim ne cevap verecek, cevap gelince burdan paylasirim,
    sn.baris ba biraz açarmısınız bahsi ne yapmak istemiş labilirlr fikriniz ne yönde siz genel kurula katıldınızmı

3.  Alıntı Originally Posted by Baris_ba Yazıyı Oku
    Dun spk la gorustum, mahkeme oncesi bize dilekce verindedi bende bugun dolekceyi elden verdim bakalim ne cevap verecek, cevap gelince burdan paylasirim,
    Elden demissin nasil orayami gittin dikekceyi kendinmi yazdin yoksa baska bir yerdemi yazdirdin bana yardimci olursan cok sevinirim bende baya zarardayim nasil yapmamiz gerekiyo bende onlemimi aliyim

4. Hergün kap dan haber salıyorlar sonra ky ye mali basıyorlar al bitane daha

Özet Bilgi
    Bağlı Ortaklığımızın Türkiye Finans Katılım Bankası'na olan Kredilerinin Kapatılması Hk.
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    17.12.2018

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Bağlı ortaklığımız Gürtaş Tarım Enerji Yatırımları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketinin Türkiye Finans Katılım Bankası ile kredi borçlarının kapanması çerçevesinde yaptığı görüşmeler neticesinde borçlarının tamamı olan 465.260 USD Yakamoz Yağ San. ve Tic. A.Ş. tarafından ödenerek kapatılmıştır. Şirketimizin ve bağlı ortaklığımızın herhangi bir banka borcu kalmamıştır.
    Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.
    Saygılarımızla.

5.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Elden demissin nasil orayami gittin dikekceyi kendinmi yazdin yoksa baska bir yerdemi yazdirdin bana yardimci olursan cok sevinirim bende baya zarardayim nasil yapmamiz gerekiyo bende onlemimi aliyim
    Sen nerde ikamet ediyorsun bilmiyorum ama, istanbulda besiktas stdanin yaninda suzer plaza var, orda spk istanbul burosu var , oraya vere bilirsin dilekceni, dilekceyi kendim yazdi, internettede ornek dilekce bulabilirsin.

6. Ne yazmaliyim internette bulmam icin spk nin numarasini yazabilirmisin gitmeden ariyayim

7.  Alıntı Originally Posted by Zuval Yazıyı Oku
    Ne yazmaliyim internette bulmam icin spk nin numarasini yazabilirmisin gitmeden ariyayim
    Google ye Sermaye piyasasi kurulu istanbul yaz cikar.
    Telefon: +90 (212) 334 55 00. Faks: +90 (212) 334 56 00. Adres: Harbiye Mah. Asker Ocağı Cad. No:15 Süzer Plaza 34367 Şişli / İSTANBUL ...

8.  Alıntı Originally Posted by Baris_ba Yazıyı Oku
    Google ye Sermaye piyasasi kurulu istanbul yaz cikar.
    Telefon: +90 (212) 334 55 00. Faks: +90 (212) 334 56 00. Adres: Harbiye Mah. Asker Ocağı Cad. No:15 Süzer Plaza 34367 Şişli / İSTANBUL ...
    Tesekkurler

Sayfa 91/341 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •