Sayfa 2/294 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2345 madde; 9 - 16 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

S.A. Gününüz aydın kazancınız daim olsun inş.

Pivot:717

Destekler: 708 - 690 - 681
    Dirençler: 735 - 744 - 762 Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. ülkede ne değişti... Tofaş üretime 9 gün ara veriyor. TTKOM'u soymuşlar.. sıcak para dnemi bitti. borsamız ucuzmuş.. hikayemiz kalmadıki olsa olsa bu faiz ortamında cebimizdeki paraya göz koyan ipneler KY'ye gel gel yapar.

4. 6 dolara doğru gitsin

5. Sonun da Akbank, uluslararası piyasalardan 980 milyon ABD Doları karşılığı 285 milyon ABD Doları ve 591 milyon Avro olmak üzere 367 gün vadeli sendikasyon kredisi sağladığını duyurdu

Kredinin maliyeti ABD Doları ve Avro kısımlar için sırasıyla Libor+%2,75 ve Euribor+%2,65'tir.

COK DEĞİŞİK HAREKETLER VAR. ben öğleden sonra satmak zorundayım ödemelerim nedeniyle. beklentim yüksek ama... kalan arkadaşlara bol kazançlar diliyorum. en kısa sürede aranızda olmak dileğimle. hoşçakalınız.
    maliyet:6,13. satış: henüz satmadım ))

7.  Alıntı Originally Posted by kendigelen Yazıyı Oku
    Fed faiz kararı beklendiği gibi geldi. Şu sıralarda bizim kendi dinamiklerimiz bu çapta Fed kararlarından etkin olduğundan yansıması olmaz. Moodys kararı malumun ilanıdır. Ülke notu düşürüldüğünde zaten bankaları da kapsamıştı. Tabi kurtlar bunu ilk anda satışla fırsata çevirmeye çalışacaklardır lakin, hissede bu tür numaraları yutacak KY kalmadı (hisseye yükselişte katılanları hariç tutuyorum)

Bu toz bulutu içerisinde; Türkiye'nin hikayesi yeni yönetim biçimidir diye hatırlatıyor ve başlığın hayırlı olmasını diliyorum.
    Yeni yönetim biçimi ülkemize kol gibi bir kriz getirdi maalesef...Domates olmuş 10 TL (sembolik...siz buna onlarcasını, yüzlercesini ekleyebilirsiniz)...Daha bunun kar kışı var...

8. ÇİNLİ TATWAH TÜRK TELEKOM'DAKİ %55 SPV HİSSESİNİ ALMAK İÇİN GÖRÜŞÜYOR bloomberg

Sayfa 2/294 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •