Sayfa 351/362 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon
Arama sonucu : 2895 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Sonuçta aynı sektörde.Tamam belli oranda ayrışma olur da bir ayda ayni endekste aynı sektörde iki hisse yüzde 25 ayrışırsa bu anormal bir durum.Yoksa her hisse ayri değerlendirilir.Fakat ülke,sektör,endeks aynı olunca dörtte bir ayrışma da Aristo mantığına aykırı geldi bana.YTD
    dostum şekerin durumu farklı orada grup var sanırım ayrıca yine kulaktan kulağa yayılan ‘bu sefer satılacak’ dedikodusu nedeniyle ayrıştı biraz ..

Duhul
    Sep 2018
    İkamet
    antalya
    Gönderi
    1,056
    Sayin Aykutvet
    Bizde de bir grup var sanırım . Orgy tarzı Dorcel yapımı Rocco basrolde ben de oynuyorum hissindeyim de durum sakAT.Insallah roller değişir.Kovboy ve at misali. Seker bayramı (Ramazan Bayramı) kutlu ve mubarek olsun. Sonucta gemi ayni , sabırla bekliyoruz.Hayırlısıyla. YTD

3. Haha ..Allah sabır versin cümlemize garanti bu fiyatların hissesi değil kesinlikle ... garanti bbva olduktan sonra bir haller oldu buluttan nem kapıyo ... lakin Bu sefer At intikamını alacak

4. 1 adet GARAN = 1,1 Dolar.
    Komik. Çoook.

Sent from my RNE-L01 using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Sayin Aykutvet
    Bizde de bir grup var sanırım . Orgy tarzı Dorcel yapımı Rocco basrolde ben de oynuyorum hissindeyim de durum sakAT.Insallah roller değişir.Kovboy ve at misali. Seker bayramı (Ramazan Bayramı) kutlu ve mubarek olsun. Sonucta gemi ayni , sabırla bekliyoruz.Hayırlısıyla. YTD
    Ne fantezi varmış ya

6. Yabancı oranı yıllarca %80' e yakındı. Üç ay önce %76' dı. Şimdi çat diye %62' ye düşmüş. Dev yabancı firma bir günde 11 milyon lot satmış abi. Bunlar aşırı anormal hareketler. Küçük hisse olsa spekülasyon, manipülasyon, ayı tuzağı...vs tutunacak dal bulunur ama Garan' dan bahsediyoruz. Bist' in tam merkezi.

NPL oranları için %10' lar konuşulmaya başlandı.

Almanya-Fransa' nın kurtarma paketi hayata geçmezse öncelikle ispanya ve italya gidici deniyor.

O kadar çok olumsuz konu var ki? Bu ortamda olumlu düşünen arkadaşlar bazı somut nedenler yazabilirmi. Kol kesmek istemiyorum gerçekten. dolar bazlı 2009' un altına düştük, Covid patladığındaki seviyelerin bile altındayız. TL bazlı bile neredeyse virüs dönemine geldik. Abi çok saçma. Hadi tamam hisseyi bekleriz de ülkenin başına bir iş mi gelecek? Kimse ikinci dalgayı fiyatlamazken sadece bankalar mı fiyatlıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    10,663
    garanti sahipsiz kalmış...

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Alıntı Originally Posted by De Morgan's Yazıyı Oku
    1 adet GARAN = 1,1 Dolar.
    Komik. Çoook.

Sent from my RNE-L01 using hisse.net mobile app
    2011 de dolar 1,5 lira iken garan 6 liraydı. Yani 4 dolar.. 1/4 e düsmüs dolar bazinda.

SM-T350 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 351/362 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •