Sayfa 366/418 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416 ... SonSon
Arama sonucu : 3343 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Bir gün biz de yapar miyiz 15 günde 1.25 ten 1.75 e.Ferrari gibi 0 dan 100 e 4.5 saniye.Emlak Konut .Darısı bizim basimiza yüzde 45 10 işlem günü.Yani Günlük ortalama yüzde 4.5 .Biz 15 günde yaptıysak şükür deme modundayız.Tahminim Kanal İstanbul,0.64 faiz ve Varlık Fonu desteği.Biz de insallah yabancı fonların gözdesi olduğumuz günlere geri döneriz.Ah nerede eski Garan dediğimiz günler biter bir an önce.YTD

2.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Bir gün biz de yapar miyiz 15 günde 1.25 ten 1.75 e.Ferrari gibi 0 dan 100 e 4.5 saniye.Emlak Konut .Darısı bizim basimiza yüzde 45 10 işlem günü.Yani Günlük ortalama yüzde 4.5 .Biz 15 günde yaptıysak şükür deme modundayız.Tahminim Kanal İstanbul,0.64 faiz ve Varlık Fonu desteği.Biz de insallah yabancı fonların gözdesi olduğumuz günlere geri döneriz.Ah nerede eski Garan dediğimiz günler biter bir an önce.YTD
    Şans be hocam. 2 sene önce mayıs 2018 de aldım ekgyo. Geçtiğimiz eylülde sattım... Onu alan yatırımcı da çok çekti. Bir kere tavan görmedim o süreçte. En fazla %6 gördüm. Ama totalde zararda bekledim aylarca. Yoj küçük yatırımcı çok fazla dökmeden gitmezler yok bilmem ne diye diye... Bırak da gitsin artık her ne kadar ban faydası olmasa da... İnş bu da gider.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. A

Redmi 8A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Kardeşim ben yine seni sakinleştirmeye çalışayım

Ekonomist, analizci, stratejist..vs ne dersen de hepsi bist gidecekse banka ile gider dedi. Eyvallah inandırıcı ve doğru bence de. Çünkü yabancılar için en güvenilir sektörümüz (sanırım). Virüs öncesi hisse 12,5' ken elimdeki lotların yarısını sattım. Hava o kadar olumluydu ki, satmam saçma geldi birçok kişiye. bist 150-160 olacak bankalarla deniyordu. Virüs olmasa muhtemelen yükselecekti belkide.

O zamanlar bile bu derece güvenilir olan bir bankacılık sektörüne ve 12,5 olmasına rağmen olumlu bakılıyorsa, hisse 8 iken kapış kapış alınması lazım. Bir kıvılcım bekleniyor çok net. O kıvılcım swap olabilir, turizm olabilir, aşı olabilir ne olursa artık. İş sana kalıyor. Lütfen farklı sektörler ile karşılaştırma ve kendini üzme.

5. Ilk eslesme 8.16

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

6. su an 8.22 kamkiler

Yabancı alımı hafiften geldi gibi.Yine de erken konuşmamak lazım.Su an sismis hisselerden bunun havuzuna su geliyor.Fakat yeni sağlam bir su girişi yok.Buna da şükür.YTD

8. MSCİ gelişmekte olan ülkeler borsalarına para girmeye başlamış. o yüzden Garanti de ayak uyduruyor. geç bile kaldı.. En dip noktası 20 nisan civarında görmüş. 380 ler

Sayfa 366/418 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •