Sayfa 1/294 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2347 madde; 1 - 8 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    13,362

GARAN - Garanti Bankası

GARAN - Garanti Bankası

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada bir kaç ay okunabilir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. Hayırlı olsun....

Bu sefer uğurlu gelir inşalalh.

3.Mesajda benden olsun.. Bol kazançlar.. 8 TL lere doğru...
    "Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir"

5. palalarından biri, çok şerefli, kanı düzgün, iyi aile çocuğudur, akşama doğru atağa geçip %5 küsür kapattığının ertesi günü en az %-12 aşağı çakar, bunu bir kaç sefer yaptı canlı şahidiyim, grafiklerde bulabilirsem tarihlerini yazarım, bir tanesi Gn. md yrd Atilla beyin tutuklanma haberinin geldiği gün seans kapanmadan birden atağa geçip %5,23 kapattı seans kapanınca haber geldi sabah %18 aşağı çaktı, millete sattırdılar sonra sanki hiç bir şey olmamış gibi 15 e götürdüler, diğerlerini de bulup yazarım.

buldum bir diğeri 16 Kasım 2017, masalcı dede trend in 10,22 den milyon lot aldım dediği zaman o gün de %5 küsür çıktı sonra vur aşağı, sonra bişey yokmuş gibi tekrar çık, Atilla suçlu kararı çıkar bu şerefsizler olumlu gibi yukarı feyk at, yedire yedire 7 aydır mal basıyorlar çok şerefli, pek haysiyetli uçan memeliler, bu hisseye (halkb) 2017 ocak ayında bulaşmıştım çıkarkende düşerkende 1 kuruş kazandırmadı, dünya kadar zarar ettirdi, borsa hakkında binbir zahmetle yaptığım analizde endeksin 120, garanın 12 hedefini bulmuştum halkb bütün planlarımın içinin ortasına lap diye mıçtı, nefret ediyorum o hisseden isterse 20 ye gitsin cehennemin dibine kadar yolu var, Garanı satıp, bu günkü fiyatından bile Halkb almaya kalksam sattığım lotların daha fazlasını alabiliyorum, ama artık şerefsiz hareketleri ile uğraşmak istemiyorum, sevmiyorum halkb hissesini, belki bütün bunlar bankayı yıpratmak için yapılmış olabilir, ama hiçbir destek bulmadı sahip çıkılmadı, yatırımcı nefret etti.
    MÜMİN, BİR SEFER ISIRILDIĞI DELİKTEN BİR DAHA ISIRILMAZ

Fed faiz kararı beklendiği gibi geldi. Şu sıralarda bizim kendi dinamiklerimiz bu çapta Fed kararlarından etkin olduğundan yansıması olmaz. Moodys kararı malumun ilanıdır. Ülke notu düşürüldüğünde zaten bankaları da kapsamıştı. Tabi kurtlar bunu ilk anda satışla fırsata çevirmeye çalışacaklardır lakin, hissede bu tür numaraları yutacak KY kalmadı (hisseye yükselişte katılanları hariç tutuyorum)

Bu toz bulutu içerisinde; Türkiye'nin hikayesi yeni yönetim biçimidir diye hatırlatıyor ve başlığın hayırlı olmasını diliyorum.
    ytd.

7. Yeni başlık umarım bize GÜÇ getirir...
    may the force be with you
    Twitter: https://twitter.com/barbarosvesad

bu sayfa ile yeni yüksek rakkamlara inşallah

Sayfa 1/294 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •