Sayfa 989/993 İlkİlk ... 489889939979987988989990991 ... SonSon
Arama sonucu : 7938 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: KRDMD - Kardemir D

1. İş yatırım tavsiyesi ve ikinci temettü tarihi. Ytd. Ben kendi adıma bekleyeceğim.. hayırlı bayramlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    617
    İş bankası iş cep in güncel hedef fiyatları.
    Grafiğe bakıldığında ikili tepe görünüyor. Gerçekleşir yada gerçekleşmez temkinli olmakta fayda var ben işcep in düşüş trendlerinde başarılı olduğunu düşünüyorum daha önceki 2.02 düşüşünü de tespit etmiş ve gerçekleşmişti.

Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by as1 Yazıyı Oku
    İş bankası iş cep in güncel hedef fiyatları.
    Grafiğe bakıldığında ikili tepe görünüyor. Gerçekleşir yada gerçekleşmez temkinli olmakta fayda var ben işcep in düşüş trendlerinde başarılı olduğunu düşünüyorum daha önceki 2.02 düşüşünü de tespit etmiş ve gerçekleşmişti.

1.80 yada 2.00 olması bir şey değiştirmiyor önemli olan iki yıl sonra nerede olacağı

4. ABD Borsaları Resmen
    Çökmüş .
    Paraşütlerinizi sıkı bağlayın
    Y.t.d ironi Bu yazı Bu benim yorum

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Borsada ögle arasi kalkmişti ama hala ayni

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by slcuk Yazıyı Oku
    Borsada ögle arasi kalkmişti ama hala ayni

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Uygulama ekim ayında başlayacak diye biliyorum.
    Yazdıklarımı hayal ürün olup Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi değildir.

7. Bitti artik neyi kaldirirlarsa kaldirsinlar, borsada para kazanamak =mucize ile eşdeğer.
    Bu borsaya bu sekilde oldugu surece yatirimci gelmez.Herseye %50 ye yakın zam geldi son bir yılda tl mevduatları eridi gitti.

Borsa 83 ten 103 geldi, nasil geldi? Portföyü değer kazanan oldumu?

2.40 lari goren KAĞİT 1.98 arti birde stopaj odedik.Yuzde kac zarar?

6 üzeri vatandaşa dolar sattılar, 102/106 k arasi borsada hisse sattilar . Yatırımcı cok hemde cok zararda.

2.15/2.20 arasi yuzde 50 hisseyi ZARARİNA verdim.Kalan hisselerin maliyeti 3 lere yukseldi artik 3 leri 3 yildami gorur 10 yildami bilinmez uzun vadeci mecburen olduk bu hissede.

Sanayi şirketleri yükselişe eşlik etmedi, yükselişi çıkış icin kullandılar.

8. 25 temmuz da gördüğü 2,31 den beri hergün düşüyor . bugün 14. seans. ilginç olan düşen basamak kalıyor ve güniçi al sata kesinlikle müsade etmiyor. dün en çok para girişi olan 2. hisse olmasına rağmen bugün daha hızlı düşüyor. bakalım nereden tepki verecek , tabi sabır kaldıysa

Sayfa 989/993 İlkİlk ... 489889939979987988989990991 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •