Sayfa 105/612 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 833 - 840 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Stron kardeş seninde yorumlarını alsak, beklentin nasıl

2. Karsan'da da tahta sahibinin bi adamı vardı, adam tam bir indikatördü, millete sattırmaya çalışıyordu, karsan çıkıyordu, millete aldırmaya calısıyordu karsan düşüyordu... Sayesinde iyi para kazanmıştım

borsa çıktıkça düşen bir hisse.
    ben burdaki yabancıya da yerliye de inanmıyorum.
    cin alinin işlemleri olsa gerek.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Pgsus

Endeksin düşüşünü bekliyor gibi

5. Citi ve Deutsche 'nin yıl başında 8 er milyon lotları vardı. sata sata 4 milyonlu rakamları gösterdiler Ekimde...
    Şu an ise Citi yeniden 8 milyonu, Deutsche ise 5 milyonu geçti....

Bu demek oluyor Deutsche'nin bir 3 milyon daha toplaması lazım... sonra gazlarlar büyük ihtimal

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen yalnız kendi mantığınızla hareket ediniz.

6. Sabah açılışta zaten bakıyorum, citi satmış, deutsche almış, veya merill satmış, suisse almış... Bizdeki yabancı spek grubu kim ise kağıdı halı gibi dokuyor... Eminim lot lot satıyorlardır... 25 lerden yerli mal alınca, hop 24... satmazsa, hop 23... satarsa hop 26...

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen yalnız kendi mantığınızla hareket ediniz.

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    borsa çıktıkça düşen bir hisse.
    ben burdaki yabancıya da yerliye de inanmıyorum.
    cin alinin işlemleri olsa gerek.

7. Pgsus

yine şelale düşüşü başladı, en iyisi bu hafta hiç izlememek, haftaya görüşürüz emmioğulları

8.  Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Sayin sitron bi zahmet sen cikta yoldan,boş boş da yazma,sonra millet den çok küfür yersin böyle emin emin konuşup yönlendirme yapma,benden sana tavsiye,borsa bu cikarda duserde
    Paşan sen dönüp kendine küfür edersin hani bir şarkı vardı dinlemedim ahhhh ahhh bu kafam diyerek.

Sayfa 105/612 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •