Sayfa 114/612 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 905 - 912 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Pgsus

İnşallah Onelle kardeş... sabırla beklemeye devam...

2.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    2019 yılının en iyi performans sergileyecek ilk 5 kağıdından biri olacağını tahmin ediyorum ... Citi 20-25 seviyesinden deve yüküyle kağıt biriktirdi ki citi kağıt 44 zirvesine giderken bile maksimum 10 milyon lot civarında biriktirmişti. şu an 9 milyona ulaşmış durumda. Bunları eve götüremeyeceğine göre operasyon çok büyük olacak gibi duruyor... Deutche 'nin kağıda dönmesi ve sattığını geri alması ile operasyon start alır.... 2019 da Turizm 'in rekor seviyeye ulaşacağını da düşündüğümüzde ballı kaymak... İç karartacak hiç bi durum yok... Son 2 ayda yabancının en çok alım yaptığı kağıtlardan. Diğer aleni yabancı işgali ve teknik güzel duruş PETKİM 'de .... O da ilk 5 te olur...
    Ya kardesım su yorumların içimi isitiyor sonuna kadar devam diyoruz cok can sıktı cok sınır ettı saygılar kardes

3.  Alıntı Originally Posted by değirmenci Yazıyı Oku
    Ya kardesım su yorumların içimi isitiyor sonuna kadar devam diyoruz cok can sıktı cok sınır ettı saygılar kardes
    Kardeşim sevgiler..saygılar...ailenle , güzel evlatlarınla beraber çok mutlu , bol kazançlı yeni bi yıl dilerim şimdiden. İşlerin hep bereketli olsun...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4. Tüme varım yapayım , şu an Kopenhag-saw uçağına bindim ve neredeyse tam dolu , rahat olun ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Bende Moskova'dan döndüm, oda full'du... Gerci moskova ucuslari hep dolu oluyorda, kopenhag'in da dolu olmasi 10 numara 5 yildiz

6. isin ilginci 2019 da 50 milyon turist beklenirken, yeni havaalaninin uzakligindan sabiha gokcene ilginin artacagida beklenirken... bu pgsus neden 20 li rakamlardan islem gorur.

7. Bu Thy Sabiha gökceni alabilir diye haber ciktigindan beri düsüyoruz... Thy'de gercek degildir diye bi aciklama yapmadi, belki de satis baskisi ondandir...

8. % 7 düş, % 2 cikma.... Ayhan abiyi cagircam en sonunda, donuna kadar alacak senin coni

Sayfa 114/612 İlkİlk ... 1464104112113114115116124164214 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •