Sayfa 285/612 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Neden peki?
     Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    9 aylık bilanço dönemine dogru piyasa değeri dolar bazında %15 artabilir...yani en az 600 milyon dolar piyasa değerine ulaşmasını bekliyorum...daha fazlada olabilir ve bu değere daha erkende ulaşabilir...

Nedenini soylemiycem merak tan çatla...

3. Pgsus

Günlükçüler doluşmaya başlamış, yavaştan uzama vakti geliyor demek...

4.  Alıntı Originally Posted by ECHENEIS Yazıyı Oku
    Günlükçüler doluşmaya başlamış, yavaştan uzama vakti geliyor demek...
    Dostum günlükçülerden değil de şu seçim meselesi pegasus için çok büyük risk teşkil ediyor. İstanbul seçiminin yenilenme kararı çıktığı gibi en az yüzde 10 düşeriz. Yabancıların tüm senetler içinde en sert tepkiyi verdiği kağıt hep pegasus oluyor. Perşembe günkü yeni seçim soruşturması için 100 kişinin ifadeye çağrıldığı haberine anında yüzde 3 düşüşle cevap verdi. Hele seçimin iptali halinde neler yaparlar tahmin bile edemiyorum. Bu yönde bir karar çıktığı an malda değil nakitte olmak lazım.

HUAWEI NXT-AL10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Secimin yenilenme ihtimalini 30 un altına dusmeyerek ve 30,74 kapatarak satın aldı...kağıdın sezonu gelmiş , önümüzdeki 4 5 ay iç hatlarda 250 300 TL den aşağı bilet bulmak zorlaşmış sabiha gökçen herkes tarafından tercih edilmeye başlanmış, dış hatlar cok iyi gidiyorken ve turizm patlamisken öyle %10 falan düşürüp kağıdı nakitçi akbabalara yem etmezler..

seçim yenilenirse 25 den alırım.
    yıllardır saflık yapmışız.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Yarın ilk seans belli olur; ben shortta devam.

Alıntı Originally Posted by Boschish Yazıyı Oku
    Secimin yenilenme ihtimalini 30 un altına dusmeyerek ve 30,74 kapatarak satın aldı...kağıdın sezonu gelmiş , önümüzdeki 4 5 ay iç hatlarda 250 300 TL den aşağı bilet bulmak zorlaşmış sabiha gökçen herkes tarafından tercih edilmeye başlanmış, dış hatlar cok iyi gidiyorken ve turizm patlamisken öyle %10 falan düşürüp kağıdı nakitçi akbabalara yem etmezler..

8. Krizi fırsata çevirmek...hızlı hareket edebilmek, özel bir şirket olmamın en önemli avantajı.

Pegasus, seçim nedeniyle bilet iptal ve iade işlemlerini ücretsiz yapma kararı aldı....önemli bir pr çalışması..ayni adimi THY de atacaktır..ama belki yarin, belki daha sonra..önemli olan ilk ve öncü olmak bu tür hareketlerde.

İleriye dönük güzel sinyaller bunlar...2. Çeyrek bilançosuyla yeni havalimanı etkisini de görmeye başlayacağız...şu an portföyümde ileriye dönük en umutlu olduğum kağıt diyebilirim.

Sayfa 285/612 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •