Sayfa 298/612 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by ECHENEIS Yazıyı Oku
    Borsada yükselen hisselerimizi satip, düsen hisseleri tutmak çicekleri kesip çalıları saklamak gibidir...

demiştik vesselam
    Bende aynen bunu yaptım ama cok degıl pegiden 2500 satıp 6000 thy aldım iki gün önce sadece degısım yapmasaydım para 3 bin daha fazla olacaktı hayırlısı. Bu arada felaket tellalları 20 lerden bahseden hırbolar seref yoksunları ne olduuu bir yerlerlerinizemi kaçtı insallah bu hisse yükselecek sizde okuzun trene baktıgı gibi bakacaksınız demıstım. şimdilik oyle oldu

2. Pgsus

Emmioğulları, bugünkü açığa satış miktarı pgsus'ta 4.186.173 tl... Hayırlısı ile yarın bunları da öpecekler

Yatırım tavsiyesi değildir, lütfen yalnız kendi mantığınızla hareket ediniz.

3. Mal iyicene toplandı. Bundan sonra istediklerini yaparlar.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ECHENEIS Yazıyı Oku
    Borsada yükselen hisselerimizi satip, düsen hisseleri tutmak çicekleri kesip çalıları saklamak gibidir...

demiştik vesselam
    1,5 aselsan çarpanıyla verdik pegasusları, şimdi 1,81.

grafikte sıkıntılı bir yerde pega, yaklaşık 4 aydır git gel yaparak üçgeni tamamlıyor, ancak üçgenden çıkması için daha zaman olduğu kanaatindeyim. asıl soru günlük grafikte üçgeni tamamladığında yönünü kuzeye mi güneye mi yapacak. hayırlısı bakalım, öyle yüksek beklentiler veya düşük rakamlar beklemek abesle iştigaldir. Alıcı olmak isteyenler mantıken acele etmemeli. Bir hissede alıcı pozisyonuna geçmek isteyen fiyatın kötüsünü beklese daha doğru bir hareket yapmış olur. THY'yi 17-20 aralığında, TKFEN'i 25-27 aralığında, Tüpraş'ı (düzeltilmiş fiyat ile) 120-135 aralığında, BİMAS'ı 85-90 aralığında alanlar zaman kaybettiler. Pegasusu bundan 1 sene önce 32 alan da vardır, 6 ay önceden 19 dan alan da. Doğru fiyatta alıp kafayı kuma gömmek sabit borsacılar için, dalgalanmalardan nemalanmak da heyecan arayanlar için güzel. Bist 30 kağıtları için çıtır paralarla VIOP işlemler de oldukça makul. Her şeyin hayırlısı.
    önemli olan kazançtır. ister satarken ister alırken.

6. Keyifler nasıl, 20 tl bekleyen var mı hala...biz de salaklık etmeyip 31,9 dan satalım mı malları

Thy %0, pegi %1... beni esas mutlu eden bu...çünkü bir yıl önce yaptığım analizin en önemli çıktılarından biri buydu..THY yerine, Pegasus al dediğim en az 10 arkadaşım oldu...buralarda da çok yazdık zaten.

7. Şimdi baktım...2018 mayıs başından bu yana, Pegasus %20 artmış, THY %30 düşmüş...bir senede %50 yenmiş THY yi performans olarak, vay anasına!!!

8. Son bir direnc kaldi 32 direnci... onu kirabilirsek 37 ye kadar direnc yok... Birde robotik emirler gelir kopar gideriz vesselam. Lakin asagida bir kac gap te var, direncten dönme ihtimalimizde göz ardi edilmemeli...

Yatirim tavsiyesi degildir, lütfen yalniz kendi mantiginizla hareket ediniz.

Sayfa 298/612 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •