Sayfa 305/611 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Pegi, her şey güzel de, bu çıkışa niçin işlem hacmi ayak uyduramıyor? Düşük işlem hacmiyle yükseliş korkutuyor.

Bu yükselişle, işlem hacminde ilk 10'a girmemiz gerekiyordu.

2. Mayıs trafik verilerini bekliyoruz..

3. Dut yemiş bülbül gibisiniz Pegiciler. Benim gibi herkes ardından bakakalmış anlaşılan.

4. Mayıs trafik verileri ne zaman açıklanacak

5.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bence harekete daha yeni başladı...tl zirvesi hedef bence, yeter ki borsamız bu dönemde 90 bin altına inmesin,,,100 bine bir atak yaparsa biz ath değeri 45 leri hedefleriz
    yeter ki borsamız 90 bin üzerinde kalsın...yabancı takası %49 a ulaştı (alan da var satan da, önemli olan toplam yabancı takası...bir kısmı karşılıklı işlemdir zaten).

bakın arkadaşlar..başka başlıklarda da yazdım bunları...her hissenin bazen dönüm noktaları olur...pegasus bugüne kadar güven vermeyen yönetimi, dalgalı iş yapısı nedeniyle al-sat hissesi oldu çoğu zaman...al-yat hiç kimse düşünmüyor haklı olarak.

bu başlıkta belki 2-3 arkadaşız...bu hissenin fönüm noktasında olabileceğini söyleyen...eğer öyle ise tarihi en yüksek seviyesi olan 45 leri geçer ve üzerinde kalır....sonra da yeni sulara yelken açar.

ah-vah etmemek için, net dönüşü görmeden hisseleri vermemek lazım...trade için olsa bile...kaldı ki trade etmek isteyen pek çok arkadaş hisseyi kaptırdı..kapan da yabancı...düzenli bir şekilde yabancı takası artıyor her ay...yılbaşında %28 olan yabancı, 6 ayda %49 a geldi..inanılmaz bir yükseliş, üstelik istikrarlı, her ay devam eden bir artış var.

bu hisseyle ilgili temel analizimi 1 yıl kadar önce yapmıştım...yani beklentimizin altını doldurmştuk..şimdi de keyif alarak seyrediyoruz hareketi...eğer borsamız yıl sonuna doğru 110-120 hareketi yapacaksa, pegasus çok güzel noktalara gelebilir..yeter ki endeks biraz canlansın.

6.  Alıntı Originally Posted by Pegi Yazıyı Oku
    Pegi, her şey güzel de, bu çıkışa niçin işlem hacmi ayak uyduramıyor? Düşük işlem hacmiyle yükseliş korkutuyor.

Bu yükselişle, işlem hacminde ilk 10'a girmemiz gerekiyordu.
    alan satmıyor ki..neden hacim olsun...3-5 ky nin al-satı ile hacim olmaz...genelde büyük trendler hacimsiz başlar...bir süre sonra babalar kapışır, bir süre de hacimli yükselir...son aşamada ise hacimle mal dağıtılır...tepede git geller yaşanır...şu an henüz faz1 yaşanıyor bence.

7.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    alan satmıyor ki..neden hacim olsun...3-5 ky nin al-satı ile hacim olmaz...genelde büyük trendler hacimsiz başlar...bir süre sonra babalar kapışır, bir süre de hacimli yükselir...son aşamada ise hacimle mal dağıtılır...tepede git geller yaşanır...şu an henüz faz1 yaşanıyor bence.
    Sayın Cautionary,

Çıkışın bu kadar soluksuz olması hakkında ne düşünüyorsunuz, genelde bu tür çıkışlar daha yatay seyrederek olur.

Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Dut yemiş bülbül gibisiniz Pegiciler. Benim gibi herkes ardından bakakalmış anlaşılan.
    Uzun süre tutmuştum bu hisseyi. Sene başında ihtiyaç nedeniyle kalan son lotlarımı da satmak zorunda kalmıştım. Güzel gitmiş son 1 ayda valla... Bize de iyi kazandırdı yine de sağ olsun.
    Yorumlarım Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 305/611 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •