Sayfa 323/612 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,577 - 2,584 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Allah'tan shortları geçen hafta kapamışım yoksa bugün babalara gelmiştim

2.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    Hachiko pek bilmiyorsun bu hisseyi, ikinci ceyrekte kar bile gelmez. Kari 3. ceyrekte yapar...
    Sayin scrat gecmis yazilari okuyodum hachiko diye biriyle tatli tatli atismissiniz o demiski acayip 2.ceyrek bekliyorum sizde kar gelmez demissiniz simdi boyleyse 3.ceyrek Ucarmi karlar sizce

Hisse fiyatı düşürülerek küçük yatırımcını döküleceğini düşünenlere en güzel cevap PEGASUS. 8 ayda 2.5 kat arttı, soluksuz yükseldi hissede kalan küçük yatırımcı neredeyse hiç yok.

4.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı düşürülerek küçük yatırımcını döküleceğini düşünenlere en güzel cevap PEGASUS. 8 ayda 2.5 kat arttı, soluksuz yükseldi hissede kalan küçük yatırımcı neredeyse hiç yok.
    Kendi ağzınızla söylemişsiniz hissenin yükselmesinin tek nedeni ky hiç yok. Yoksa bilanço hikaye.

Alıntı Originally Posted by speksavar06 Yazıyı Oku
    Kendi ağzınızla söylemişsiniz hissenin yükselmesinin tek nedeni ky hiç yok. Yoksa bilanço hikaye.

8 ay öncesi ile kıyaslamak lazım. Yükselmenin başlangıcında takaslar şu anki gibi değildi. Yabancı aldı hisse yükseldi. Yükseldikçe küçük yatırımcının çoğu borsada zaten düşen bir sürü hisseden birisini almak için bunu sattı. Yine yükseldikçe insanlar yeni giriş yapmaktan korktu.

Çok büyük alım yapan Citi ve Doçe bank bu bilançoları o zamanlardan gördü demek ki.

Tavuk yumurta ilişkisi gibi olacak ama benim fikrim hisseler küçük yatırımcı olmadığı için yükselmezler. Hisseler yükselir, küçük yatırımcı dökülür.

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Sayin scrat gecmis yazilari okuyodum hachiko diye biriyle tatli tatli atismissiniz o demiski acayip 2.ceyrek bekliyorum sizde kar gelmez demissiniz simdi boyleyse 3.ceyrek Ucarmi karlar sizce
    Pegasus asil kari 3. ceyrekte yapar, 2. ceyrekteki yar normalde 3. ceyrek karinin yaninda onemsizdir. Ama 2. ceyrekte oyle bir kar geldiki 3. ceyrek icin buyuk hayaller kurduruyor. Tabi babalar bunlari onceden bildikleri icin hisseleri topladilar fiyati 2 katina cikardilar. Pegasusa guvenen kazandi, bir sure daha kazanmaya devam edecek gibi gorunuyor...

*bnp paribas, pegasus için hedef fiyatını 26,04 tl'den 119,71 tl'ye, tavsiyesini 'tut'tan 'al'a yükseltti
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Sayfa 323/612 İlkİlk ... 223273313321322323324325333373423 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •