Sayfa 344/612 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Pegasusta 3. Dalga başladı..

2.  Alıntı Originally Posted by Trendy Yazıyı Oku
    Pegasusta 3. Dalga başladı..
    Grafik atabilirmisin hangi dalganın neresindeyiz bizde bilelim, bizde görelim.

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Benim gordugum bu hisse yeteri kadar prim yapmis.Diger havayolu sirketi ise surunuyor.Gecis yapma zamani gelmedimi sizce ? Pardon sizler bana bakmayin taragim olsa kendi basimi kasirdim.y.t.d

23.10.2019 tarihli gonderim.
    Bu konudaki dusuncem sabit.Hatta dahada guclenerek ayni sekilde devam ediyor.

4.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    23.10.2019 tarihli gonderim.
    Bu konudaki dusuncem sabit.Hatta dahada guclenerek ayni sekilde devam ediyor.
    Bilançoyu görmeden erken yargıya varmamak lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Bilançoyu görmeden erken yargıya varmamak lazım.
    Sizinde haklilik payiniz var fakat dikkati cekmeye calistigim nokta; Hersey bilanco degil.1.Beklentinin satin alinip alinmadigi onemli 2.Fiyatin siskin olup olmadigi onemli.
    Ben bu detaylara dikkat cekmek istemistim.
    Tabiiki benimki yalnizca kisisel tahmin ve ongoruden ibaret.Yanildiklarimda cok olmustur.Kalin saglicakla y.t.d

6. henuz pgsus gemisinden atlamadim.. ama thy su anda daha trend .. pgsus da olumlu kar beklentisi zaten satin alindi gibi .

7.  Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Sizinde haklilik payiniz var fakat dikkati cekmeye calistigim nokta; Hersey bilanco degil.1.Beklentinin satin alinip alinmadigi onemli 2.Fiyatin siskin olup olmadigi onemli.
    Ben bu detaylara dikkat cekmek istemistim.
    Tabiiki benimki yalnizca kisisel tahmin ve ongoruden ibaret.Yanildiklarimda cok olmustur.Kalin saglicakla y.t.d
    Evet sizde haklı olabilir siniz aynı endişeleri bende taşıyorum ama kısa vadeli düşünmemek gerek bence. Kar iyi geldiği sürece eninde sonunda değerine gelecektir diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun. İyi akşamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Evet sizde haklı olabilir siniz aynı endişeleri bende taşıyorum ama kısa vadeli düşünmemek gerek bence. Kar iyi geldiği sürece eninde sonunda değerine gelecektir diye düşünüyorum. Hayırlısı olsun. İyi akşamlar.
    arkadaslar ne zaman ky sayısı azalırsa bu hisse senedinde , o zaman boğalar gelir .. son 3 gün itibariyle baya bi sayı azaldı çoğunluk thy ereğli gibi tanıdık limanlara döndü pozitif veri .. negatif husus yatırım kurumlarının çok yüksek hedef fiyatlar belirlemesi hiç haz etmem .. ben bu kağıdı çıkış öncesi 20 21 küsür maliyetlerle aldığımda, yatırım kurumları hedef fiyat bile vermiyorlardı , onu geçtim adından bile bahsetmiyorlardı .. önümüzdeki günlerde en büyük risk olası” kar bilanço beğenmeme” ve bahane yaratıp hedef fiyatları 60 küsürlere çekilmesi. bu çok derin olmasa da satış dalgası oluşturabilir .. Bunların hepsi benim tahmin ve kişisel uydurma analizler tabi .. Hayırlısı bilinmezlik fazla bu aralar..sizlere katılıyorum risk konusunda..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 344/612 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •