Special Days Image
Sayfa 356/612 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 4889 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. 77 üstünde kalamıyoruz. Beklenti bittimi acaba

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Son 1 saat neden düştü.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. biraz kucuk yatirimcilarin ayrilmasi lazim hisseden bekleme bu yuzden ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. EEE Neolacak şimdi? Aşağı mı yukarı mı? Artık kağıda şort yapan da kalmadı. Her şort yapanı bitirdiler. Ne yapsak alsak mı, satsak mı?
    Bence siz long yapınca düşecek, 20-25' lerden aldıkları kağıtları verecekler. Zarar edecekseniz, yıllarca bekleyeceksiniz. Siz short olunca kağıdı yeni zirvelere götürecekler, yine zarar edeceksiniz. Bu kadar sığ bir tahtada alsanız da zarar edeceksiniz, satsanız da. Hiç işlem yapmadığınızda ise düşünce, nasıl short yapmadım diye kendinize kızacaksınız, yükselince nasıl almadım diye yine kendinize kızacaksınız. Yani her durumda ah vah çekeceksiniz. Bence ekranınızdan çıkarın bu kağıdı toplayanlar ne hali varsa görsün. Alsanız da satsanız da izleseniz de bana kızacaksınız. Sonuçta bu sizin kararınız. Ama her durumda zarar edeceksiniz. İban numaramı yazayım bana doğrudan paranızı gönderin. Söz yarısını tekrar size gönderirim. En azından % 50 zararla çıkmış olursunuzïÅ*

5.  Alıntı Originally Posted by sofist_11 Yazıyı Oku
    EEE Neolacak şimdi? Aşağı mı yukarı mı? Artık kağıda şort yapan da kalmadı. Her şort yapanı bitirdiler. Ne yapsak alsak mı, satsak mı?
    Bence siz long yapınca düşecek, 20-25' lerden aldıkları kağıtları verecekler. Zarar edecekseniz, yıllarca bekleyeceksiniz. Siz short olunca kağıdı yeni zirvelere götürecekler, yine zarar edeceksiniz. Bu kadar sığ bir tahtada alsanız da zarar edeceksiniz, satsanız da. Hiç işlem yapmadığınızda ise düşünce, nasıl short yapmadım diye kendinize kızacaksınız, yükselince nasıl almadım diye yine kendinize kızacaksınız. Yani her durumda ah vah çekeceksiniz. Bence ekranınızdan çıkarın bu kağıdı toplayanlar ne hali varsa görsün. Alsanız da satsanız da izleseniz de bana kızacaksınız. Sonuçta bu sizin kararınız. Ama her durumda zarar edeceksiniz. İban numaramı yazayım bana doğrudan paranızı gönderin. Söz yarısını tekrar size gönderirim. En azından % 50 zararla çıkmış olursunuzïÅ*
    Evet Tahta sığ.adamlar long &short bizi görüyorlar,hangi pozisyondayiz biliyorlar.Nasil kazanabiliriz ki.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. *iş yatırım, pegasus hava için hedef fiyatını 86,20 tl'den 99,72 tl'ye yükseltti, tavsiyesini 'al' olarak korudu
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 356/612 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •