Sayfa 367/612 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by Ters Adam Yazıyı Oku
    Evet demiştin
    aynen ver tahmini bekle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Pegasustaki arkadaşlar mutlak bu analizimi hatta daha önceki anlizlerimi incelemenizi öneririm.Bu düşüş olması gereken bir durumdu,bu haberle düştü bu olmasaydı başkabir haberle düşecekti,morallaeri bozmamak lazım sabır ile uzun vadede kazanılacaktır.

https://twitter.com/luxattt/status/1217131185253601280

https://pbs.twimg.com/media/EOQeVrpW...jpg&name=large

3.  Alıntı Originally Posted by luxat Yazıyı Oku
    Pegasustaki arkadaşlar mutlak bu analizimi hatta daha önceki anlizlerimi incelemenizi öneririm.Bu düşüş olması gereken bir durumdu,bu haberle düştü bu olmasaydı başkabir haberle düşecekti,morallaeri bozmamak lazım sabır ile uzun vadede kazanılacaktır.

https://twitter.com/luxattt/status/1217131185253601280

https://pbs.twimg.com/media/EOQeVrlX...jpg&name=large
    evet bir tikanma yasandi dedigin gibi haberi bahane etme durumu var . katiliyorum ama ilk bilen ters adam oldu hakkini verelim yarin da baskilayacaklar alim icin bana firsat..

4. su basliktaki arkadaslar iyi gercekten .kotu soz yok cahilce yorumlar yok .. diger basliklar altinda nerdeyse birbirlerini dovecekler agzi bozuk ruhi sikintili gelmis borsada para kazanma pesinde .. begenmedigi fikre agiz dolusu hakaret karsindakini asagilama.. yapici gercek fikir yok .: bu basliktaki tum arkadaslara bol kazanclar ..tum negatif pozitif tahminler fikirler paylasilmali rahatlikla ..begenen istedigini alsin..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by Esq.CM Yazıyı Oku
    Tek bir sorum var, bu şirket bu açıklamayı yapabilmek için neden 19.35'i bekledi? Yüzde 8 geri gelirken bu açıklamayı yapmak bu kadar zor muydu ya?
    Şirketin ne dediğinin ne önemi var?

İktidar kendi havayolu şirketini kayiriyor mu diyecekti?

Dağın başına saçma bir havalimanı yaptılar bizi kıskanıyor kar önümüzü kesiyorlar mi diyecekti??

Böyle rezillik olmaz lanet olsun böyle düzene mi diyecekti??

Lafı eveleyip gevelemisler seans içi gelse yüzde bir iki alıp bunlar anlamamış diyip daha sert verirlerdi...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6. abartmayin arkadaslar sabiha tek pist oldugu icin bakim sikintilari var .. bu karar bir bakima ihtiyac uzerine alinmistir .. konuyu baska yere cekmenin anlami yok .. ayrica bakarsin devlet yaza dogru bir karar daha alinir hisse ucar gider . yoneticiler 2020 2. pisti bitirecekler yil sonu gibi insallah..bu haberin gerektiginden fazla abartilip asagi yonlu satis dalgasini beslemek icin kullanildigini dusunuyorum .. pegasus karliligina devam edecek bir degisiklik yok satan satsin .. yatirim finans 50 lerden girmisti kari cebine koyup gitmek istedi . onlarin karari normaldir stratejik olarak..

Alıntı Originally Posted by Patates2030 Yazıyı Oku
    abartmayin arkadaslar sabiha tek pist oldugu icin bakim sikintilari var .. bu karar bir bakima ihtiyac uzerine alinmistir .. konuyu baska yere cekmenin anlami yok .. ayrica bakarsin devlet yaza dogru bir karar daha alinir hisse ucar gider . yoneticiler 2020 2. pisti bitirecekler yil sonu gibi insallah..bu haberin gerektiginden fazla abartilip asagi yonlu satis dalgasini beslemek icin kullanildigini dusunuyorum .. pegasus karliligina devam edecek bir degisiklik yok satan satsin .. yatirim finans 50 lerden girmisti kari cebine koyup gitmek istedi . onlarin karari normaldir stratejik olarak..

Karar THY’nin çekilip anadolu jetin sefer yapacağının hemen ertesinde alınmasaydı dediğinizi anlardım. Mesela anadolujet neden ikinci pisti beklemeden geldi ?. Ankara merkezli anadolujet birden neden istanbul sabiha gökçenden yurtdışı sefer koymaya başladı bunlar hep sorular.

O egeli ben değilim

8. 75,5 den döner mi yoksa 74,6 a kadar satışlar devam mı fikri olan

Sayfa 367/612 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •