Sayfa 371/612 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by Patates2030 Yazıyı Oku
    Bugun SHGM genel muduru Bahri Kesici bey net aciklama yapmis 2020 yil sonu oncesi 2.pist bitecek , ve ilave ucuslar artacak .. Kendisi oldukca caliskan, isini sahiplenen basari bir yonetici.. Insallah thy ve pegasusa cok faydali olacak ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu haberin linki var mı?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bu haberin linki var mı?

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Google'da "Bahri Kesici Açıklma" diye aradım, ancak gerçekten o okuduğum haberden bu kadar umutlu, mutlu, bu bürokratın karakteri ve çalışkanlığı hakkında bilgi edinebilecek veriler elde etmedim. Kısaca bir sürü zırva söylenmiş. Meteorolojik gelişmeler vesaire denmiş... Açıklamada o kadar çok tekrar ve geveleme var ki, netliğini de anlayamadım. Zaten Türkiye'de herhangi bir bürokratın söylediğinin hiç bir önemi yok, baş ne derse o oluyor.

Vadeli kontratlar -1.62 ila -1.82% bandında giderek açıldı. Vadeliler şu anda 74.46'larda işlem görüyor. Hissede açılışın bu vaziyette 74.10 ila 74.20 civarı olması mümkün.

Lufthansa, Ryanair, THYAO ve Pegasus'u, tek bir grafikte 1 veya 2 yıllık olarak karşılaştırma atacak olan var mıdır

5. Güzel bir test oldu...Asya virüs sıkıntısı nedeniyle tüm dünyada havayolları ciddi satış yedi...pegi kuvvetli toparladı...bu hafta umarım 80 üzerine atarız, bu durumda bilançoyla 100 lü fiyatlar denenir diyebiliriz... ama öncelikle, en geç bir hafta içinde 80 üzerine atmalı.

6. Şu anlamsız Sabiha kararı olmasaydı. Şimdi, 100'lerde halay çekiyor olacaktık.

Çok gerilerde kaldık.

Not: Kimse Pegi'nin son bir yılda üç kat arttığını söylemesin. Dün dündür, bugün bugündür. Artışlar, 2019'da kaldı. 2020'de henüz eksideyiz.

Alıntı Originally Posted by Pegi Yazıyı Oku
    Şu anlamsız Sabiha kararı olmasaydı. Şimdi, 100'lerde halay çekiyor olacaktık.

Çok gerilerde kaldık.

Not: Kimse Pegi'nin son bir yılda üç kat arttığını söylemesin. Dün dündür, bugün bugündür. Artışlar, 2019'da kaldı. 2020'de henüz eksideyiz.
    Bro, biliyorum, bu malda pozisyonun var. Çoğumuzun var. ve eminim herkes para kazanmak istiyor, yoksa burada işimiz yok.

Ancak lütfen gerçeklere bir bakalım... Dün dündür, bugün bugündür gibi bir şey maalesef şu anda çok daha işlemiyor.

Sabiha kararı olmasa da 100'lerde halay çekmezdik, bilanço döneminde oraya gelirdi. Ancak bugün böyle yapacak bir şey yok.

Emin ol burada pozisyonu olan herkes için "ulan bunu satıp GARAN alırdık" diyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Esq.CM Yazıyı Oku
    Google'da "Bahri Kesici Açıklma" diye aradım, ancak gerçekten o okuduğum haberden bu kadar umutlu, mutlu, bu bürokratın karakteri ve çalışkanlığı hakkında bilgi edinebilecek veriler elde etmedim. Kısaca bir sürü zırva söylenmiş. Meteorolojik gelişmeler vesaire denmiş... Açıklamada o kadar çok tekrar ve geveleme var ki, netliğini de anlayamadım. Zaten Türkiye'de herhangi bir bürokratın söylediğinin hiç bir önemi yok, baş ne derse o oluyor.
    http://m.airporthaber.com/havacilik-...i-savundu.html

"Havalimanımızda pist bakım ve tamir çalışmalarının devam etmesi ve zaman zaman etkili olan meteorolojik şartlar nedeniyle uçuş emniyetinin sağlanması için ilave sefer izni verilmedi. İkinci pist çalışmalarının tamamlanmasının ardından hava yolu şirketlerinin ilave uçuş izinleri yeniden değerlendirilerek şartların uygun olması halinde söz konusu izinler verilecek.”

herkes her veriyi elde edip, ayni yontemle analizi yapsa tek yonlu hareketler olacagi icin borsa da para kazanma isi zorlasirdi. siz bence bu kadar negatif dusunuyorsaniz eger, yatirim yonunuzu net bir sekilde belirleyin bu hissede .pozitif dusunuyorum ve yatirimima sahip cikiyorum orta vade de . tabi yarin sabah ne olur biter belli degil havacilik sektoru bu ..

bol kazanclar ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 371/612 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •