Sayfa 372/611 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. 2. Pistin yapımı bu sene sonunda bitecek görünüyor. Haberlerde vardiyalı çalışıldığı söyleniyor. Bence gecikme olmadan bitirirler.

Pegasus gibi şirketler yatırımını bir yılı düşünerek yapamazlar. Yeni pistin açılmasını düşünerek hareket edecekler. Yatırımda bir değişiklik olmayacaktır. Şirket büyümeye devam edecek.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Umutlar bir bir tukendi.uykular haram oldu gençliğim bak talanda oldu çok sevdim yalan oldu zalim geceler.bu şarkı gibisiniz güzel bir hayel

Alıntı Originally Posted by tikret Yazıyı Oku
    2. Pistin yapımı bu sene sonunda bitecek görünüyor. Haberlerde vardiyalı çalışıldığı söyleniyor. Bence gecikme olmadan bitirirler.

Pegasus gibi şirketler yatırımını bir yılı düşünerek yapamazlar. Yeni pistin açılmasını düşünerek hareket edecekler. Yatırımda bir değişiklik olmayacaktır. Şirket büyümeye devam edecek.

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1. Yeni pistin hikayesi 5 yıldır var. Yanlış hatırlamıyorsam orijinal teslim tarihi 2017 veya 2018 yılının yazıydı. Geldiğimiz nokta bu. Asıl hikaye, bir uçak alırken tshirt alır gibi almıyorsun. 10 yıllık talep giriyorsun abilere. Bu sebeple pistin açılmasının ertelenmesi sıkıntı.

2. yeni pist açılınca herkes gaza gelmesin. yeni pist açıldığında eskisi 6 ay bakıma girecek. Bu sebeple çift pist ile çalışma konusuna, yeni pistin açılması artı 6 ay ekleyin lütfen.

Alıntı Originally Posted by Patates2030 Yazıyı Oku
    http://m.airporthaber.com/havacilik-...i-savundu.html

"Havalimanımızda pist bakım ve tamir çalışmalarının devam etmesi ve zaman zaman etkili olan meteorolojik şartlar nedeniyle uçuş emniyetinin sağlanması için ilave sefer izni verilmedi. İkinci pist çalışmalarının tamamlanmasının ardından hava yolu şirketlerinin ilave uçuş izinleri yeniden değerlendirilerek şartların uygun olması halinde söz konusu izinler verilecek.”

herkes her veriyi elde edip, ayni yontemle analizi yapsa tek yonlu hareketler olacagi icin borsa da para kazanma isi zorlasirdi. siz bence bu kadar negatif dusunuyorsaniz eger, yatirim yonunuzu net bir sekilde belirleyin bu hissede .pozitif dusunuyorum ve yatirimima sahip cikiyorum orta vade de . tabi yarin sabah ne olur biter belli degil havacilik sektoru bu ..

bol kazanclar ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Size katılıyorum.

Ama Türkiye borsa tarihi gereksiz gazlamalar, ve şişen balonların gerçeklerle yüzleşmesi anında feci bir şekilde patlaması ile doludur. THYAO'ya bakınız lütfen 5 yıllık grafiğe.

Pegasus konusunda bunu söylemiyorum, gerçekten burada defalarca bahsettiğim gibi, hatta THYAO forumunda da bahsedip küfürlendiğim gibi, gerçekten işini mükemmel yapan, Sabancı Holding'de çoooooooooooooook rahat bir hayat geçirebilecekken bu hayatı bırakıp delice bir havayolu şirketi kuran bir yönetimden bahsediyoruz. Her adım düşünülüyor, planlanıyor ve havacılık trendleri mükemmel zamanlarda görülüyor. İç piyasanın taleplerine çok doğru cevaplar veriliyor.

Ancak bir havalimanı vesaire gibi konularda önü kesilebiliyor. Başka bir tanımı yok bunun.

Atatürk Havalimanı'nın sözleşmesi 8 ay erken feshedildi diye bizim vergilerimizden 389 milyon Euro TAV'a ödendi. Şak diye. Bakın tekrar ediyorum, yalnızca 8 ay bekleyemedik yeni havaalaanı için (bu tarz şeyler planlı yapılmalı değil mi? Türkiye'nin en büyük projesini yapıyorsun, ve sırf başka kaygılardan erken açıyorsun). İki nokta bir milyar TL. Bakın bu dünyanın herhangi bir gelişmiş ülkesinde yeri yerinden oynatırdı. Devlet, bir özel şirkete, sözleşmeyi gereksiz yere erken feshetti diye yarım milyar dolar tazminat ödüyor...

Bunu yapan bir zihniyet, eminim ki Pegasus'un da gözünün yaşına bakmaz.

Benim yönüm çok netti zaten, 15 Ocak'a kadar.

5. Düşüşün ana sebebi corona virüsü zannıma göre.Tahminimce abartılıyor ve bir kaç gün içinde unutulacak ve bu da en çok düşen havayolu şirketlerine yarayacak.Şu anda Amerika da artıya geçti ve petrol de düşüyor.Dolayısı ile yarından itibaren kayıpları telâfi edeceğiz gibi görünüyorsa da bunlar kişisel fikrim olup yatırım tavsiyesi değildir.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Günlük tl bazlı trend görünümü.
    1.jpg

7. virüs konusunda, who nun şimdilik acil duruma geçmeye gerek yok kararı ile dow iyi toparladı. American Airlines %4 eksi açmıştı, şu an %2,5 artıya geçmiş durumda.

Sabaha kadar tekrar bozulma olmazsa yarın sabah %2-3 artı açabiliriz.

Nedir bu havayollarının çektiği ya. Roller coaster gibi.

Sayfa 372/611 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •