Sayfa 378/612 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Birde görüntü çok fena. O uçaktan ölü çıkmaması bir mucize. İnsallah devamında da kötü bir sonuç çıkmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by myucell Yazıyı Oku
    Birde görüntü çok fena. O uçaktan ölü çıkmaması bir mucize. İnsallah devamında da kötü bir sonuç çıkmaz.

Pilotların durumu ağırmış. Allah şifa versin.

O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Pilotların durumu ağırmış. Allah şifa versin.

Ali sabancı p.çi ölümüne çalıştırıyordur zavallıları... üç kuruş fazla kazanacağım diye yamyamlık yapıyordur ********. İnşallah ölüm olmaz, Allah korumuş çoluk çocuk varsa onların yüzü suyu hürmetine. Kötü günlerden geçiyoruz, çok geçmiş olsun herkese.

4. Trabzondaki uçakta pistten çıkmış 2 yıl önce.

Pegasus bir teknik değerlendirme yapmalı Pilotların yaklaşma hızlarında.

Yüksek hızla geliyorlar ise pas geçmeleri gerekiyor.

3 tane aynı neden kısa süre içinde.

Alıntı Originally Posted by Drexty Yazıyı Oku
    Ali sabancı p.çi ölümüne çalıştırıyordur zavallıları... üç kuruş fazla kazanacağım diye yamyamlık yapıyordur ********. İnşallah ölüm olmaz, Allah korumuş çoluk çocuk varsa onların yüzü suyu hürmetine. Kötü günlerden geçiyoruz, çok geçmiş olsun herkese.
    Mevcut durumu bilemiyorum. Ama normalde havayollarının en güçlü çalışanı pilotlardır. İstediği zaman uçuşu iptal edebilir. Rötar yaptırabilir. Çalışma saatleri kesindir. Ve dolduğunda çalıştıramazsınız. Şu anda ülkede pilot açığı olduğuna göre pilotlara zorla bir şey yaptırılabileceğini düşünmüyorum.

O egeli ben değilim

6. Görüntülere bakınca Pegasus uçağı pistin başlarında bulunan Aletli iniş sistemi (ILS ) yada başka bir sistemlere çarpışmış olabilir.
    Eğer böyle bir çarpma oldu ise havalanı belli bir süre daha uçuşa kapalı olur.
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Aletli_ini%C5%9F_sistemi

7. pgasusun uçuş politikasını bindiğim uçaklardan az çok biliyorum herzaman thy ye göre daha riskli işler yapıyorlar çoğu uçuşlarda thy nin inmeyip pas geçtiği yada başka havalimanına indiği durumlarda pegasus riski sevip o havalimanına iniyordu amaç otel masrafı yakıt masrafı vb birçok operasyon masrafını en aza indirmek ama görüyorsunuz 50 yıllık masraflarını 1 seferde verdiler bir uçak olarak.Temennimiz can kaybı olmaması.

8.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Görüntülere bakınca Pegasus uçağı pistin başlarında bulunan Aletli iniş sistemi (ILS ) yada başka bir sistemlere çarpışmış olabilir.
    Eğer böyle bir çarpma oldu ise havalanı belli bir süre daha uçuşa kapalı olur.
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Aletli_ini%C5%9F_sistemi
    Hocam lisans iptali veya pilotaj hatası nedeniyle sivil havacılık kurumundan ceza muhabbetleri var yorumun nedir. Sarı kanatların pek sevildigi söylenemez. İşe yaramayan ampulleri söndürebilirler fırsat bu fırsat. Havacılık hissesi harbi riskli hele işin içinde cin ali varsa Allah muhafaza...

Sayfa 378/612 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •