Sayfa 380/612 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    normalde Pegasus short, thy long tarafındayımdır. fakat son olaylar gerçekten mide bulandırıcı. türkiye'de hiç bir şey tesadüf değildir. ben pegasus'tan bu kadar korktuklarını bilmezdim. mal bulmuş mağribi gibi çöktüler pegasus'un üstüne. sırf bu pisliğe inat yarın Pegasus alıp destek vereceğim.

2. Atatürk havalimanı halka açık olmalı. Havacılık sektörüne de pozitif ivme getirmez mi? Bu korku neden?
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Yasağın gerekçesi ne olacak ? Onuda paylaşır mısınız ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Millet orasından burasından sallıyor. Gerçekten hayretler içindeyim.

4.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    normalde Pegasus short, thy long tarafındayımdır. fakat son olaylar gerçekten mide bulandırıcı. türkiye'de hiç bir şey tesadüf değildir. ben pegasus'tan bu kadar korktuklarını bilmezdim. mal bulmuş mağribi gibi çöktüler pegasus'un üstüne. sırf bu pisliğe inat yarın Pegasus alıp destek vereceğim.
    Dikkatli olmakta fayda var bu tür olayları şirketleri iflasa kadar götürür yaşanan olay şaka değil ve ilk de değil.Firma nın direk satış rakımına etki edecek bir gelişme.
    Insan Pegasus ile uçmaktan vazgeçerse sence şirket bunun karşısında durabilir mi ?O yüzden dikkat

5. Bu arada firmaya açılacak davaları da unutmayın

Alıntı Originally Posted by andrewcardwell Yazıyı Oku
    Bu arada firmaya açılacak davaları da unutmayın
    Sigorta diye bir şey var, unutmayın.

7. Böyle üzücü olay karşısında herkes sağduyulu olmalıdır. Yaşanan olay hissenin ve yatırımın çok ötesindedir. İnsan hayatının söz konusu olduğu yerde reflekslerimiz insani olmalıdır. Hani tasada ve kıvançta bir olmak tabiri var ya boşuna söylenmedi o sözler. Duyarlılıklarını gösteren herkese teşekkür ediyorum.

Alıntı Originally Posted by andrewcardwell Yazıyı Oku
    Dikkatli olmakta fayda var bu tür olayları şirketleri iflasa kadar götürür yaşanan olay şaka değil ve ilk de değil.Firma nın direk satış rakımına etki edecek bir gelişme.
    Insan Pegasus ile uçmaktan vazgeçerse sence şirket bunun karşısında durabilir mi ?O yüzden dikkat
    Şu anda en büyük risk devletin uygulayabileceği yaptırımlar. Şu anda herkesin şapkasının öne alıp tekrar düşünmeli güvenlik parametreleri artırılmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 380/612 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •