Sayfa 421/612 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 4889 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by dradulum Yazıyı Oku
    Arkadaşım sende bu yazınla vebal altına giriyorsun farkında mısın .Kusursuz fırtına gibi film mesajları vererek insanları panikletiyorsun.Dunyada olağanüstü bir dönemden geçiyoruz farkindayiz.Hisse zaten bu yüzden bu fiyatta.Benim ki tabi ki yatırım tavsiyesi değildir.Herkesin aklı var ,kimsenin yarın neler olacagini bilmediği bir dönemdeyiz,70 liradan aldığı malları panikletip 20 liradan mi versinler,Gidişatı izleyip kendileri karar verirler.yatirim tavsiyesi değildir

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Senin gibiler olmasa 70-80 liralardan kimse almaz parasını sabrını sağlığını kaybetmezlerdi.

Hala utanmadan yazabiliyorsunuz ne kadar rahat adamlarsiniz?????
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

2.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Senin gibiler olmasa 70-80 liralardan kimse almaz parasını sabrını sağlığını kaybetmezlerdi.

Hala utanmadan yazabiliyorsunuz ne kadar rahat adamlarsiniz?????
    Utanmaz sensin,sen hala utanmadan bana yazıyorsun.Ben hiç kimseye su fiyattan alın demedim.Yok kusursuz firtinaymis ölüm öncesi sessizlik gibi saçma sapan film senaryolari paylasarak insanları etkiliyorsun.Sen film senaristi artismisin.Bende durumun iyi olmadığının farkindayim.Belki taban tabanda gidebilir.yatirim tafsiyesi değildir.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166

4. THY de İstanbul ve ankara merkez olmak uzere;
    Samsun
    Trabzon
    Erzurum
    Van
    Diyarbakır
    Malatya
    Gaziantep
    Kayseri
    Konya
    Adana
    Antalya
    İzmir

Bu yerlere ucacakmis

5. Pegasus için en kötüsü bu degil mi? Artık Pegasus için hiç bir kötü haber olmaz.
    Bunun ilerisi zaten şirketin batması başka bir ihtimal yok, ben şirketin batacagini düşünmüyorum. Bu nedenle inanılmaz alım fırsatlarıda verebilir. Allah yukarılarda alanların yardımcısı olsun.

6. 55 tl iken 20 küsürlere düşeceğini buraya yazmıştım. Şimdi tekrar short pozisyon açmak için pazartesini bekliyorum. Tepki alımları bitti. Hatta tepki alımı değil spekülasyon alımlardı. Pazartesi belki son bir tavan açar ve oradan kucağa bırakacaklardır diye düşünüyorum 37-38 arası bir rakamdan. Asla yatırım tavsiye olmayıp kendi yol ve yöntemimdir. Öngörüm gerçekleştiğinde tekrar bu mesajı alıntılayacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    55 tl iken 20 küsürlere düşeceğini buraya yazmıştım. Şimdi tekrar short pozisyon açmak için pazartesini bekliyorum. Tepki alımları bitti. Hatta tepki alımı değil spekülasyon alımlardı. Pazartesi belki son bir tavan açar ve oradan kucağa bırakacaklardır diye düşünüyorum 37-38 arası bir rakamdan. Asla yatırım tavsiye olmayıp kendi yol ve yöntemimdir. Öngörüm gerçekleştiğinde tekrar bu mesajı alıntılayacağım.
    Short pozisyon açabilir misiniz.Bankacilik dahil tüm hisseleri de yasakladılar diye biliyorum

8.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Pegasus için en kötüsü bu degil mi? Artık Pegasus için hiç bir kötü haber olmaz.
    Bunun ilerisi zaten şirketin batması başka bir ihtimal yok, ben şirketin batacagini düşünmüyorum. Bu nedenle inanılmaz alım fırsatlarıda verebilir. Allah yukarılarda alanların yardımcısı olsun.
    Size katılıyorum.En kötüsü Nisan sonuna kadar uçuşların askıya alinmasi olacak.Sonrasi inşallah iyi olur diye düşünüyorum.yatirim tafsiyesi değildir

Sayfa 421/612 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •