Special Days Image
Sayfa 422/611 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon
Arama sonucu : 4888 madde; 3,369 - 3,376 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    55 tl iken 20 küsürlere düşeceğini buraya yazmıştım. Şimdi tekrar short pozisyon açmak için pazartesini bekliyorum. Tepki alımları bitti. Hatta tepki alımı değil spekülasyon alımlardı. Pazartesi belki son bir tavan açar ve oradan kucağa bırakacaklardır diye düşünüyorum 37-38 arası bir rakamdan. Asla yatırım tavsiye olmayıp kendi yol ve yöntemimdir. Öngörüm gerçekleştiğinde tekrar bu mesajı alıntılayacağım.
    Pazartesi direk taban açar diye tahmin ediyorum.
    İç hat uçuşlarının sonlanması, borsa kapandıktan sonra alınmış yeni bir durum.
    Mayısa kadar dükkan kapandı.
    Dikkatli olmak lazım.
    Atlas globalde 300 TL bilet param çöp oldu.
    İnsan 300 TL için bile üzülüyor.
    Tabi borsa konusunda uzman değilim.
    Umarım yanılıyorumdur.
    Zira düşse de alsam derdinde değilim.

2.  Alıntı Originally Posted by dradulum Yazıyı Oku
    Short pozisyon açabilir misiniz.Bankacilik dahil tüm hisseleri de yasakladılar diye biliyorum

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Viop kullanıyorum ben. Oradan herhangi bir yasak yok. Viopun mantığına aykırı zaten böyle birşeyin yasaklanması

3.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Pazartesi direk taban açar diye tahmin ediyorum.
    İç hat uçuşlarının sonlanması, borsa kapandıktan sonra alınmış yeni bir durum.
    Mayısa kadar dükkan kapandı.
    Dikkatli olmak lazım.
    Atlas globalde 300 TL bilet param çöp oldu.
    İnsan 300 TL için bile üzülüyor.
    Tabi borsa konusunda uzman değilim.
    Umarım yanılıyorumdur.
    Zira düşse de alsam derdinde değilim.
    Pazartesi son bir yemleme olacaktır diye düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    Viop kullanıyorum ben. Oradan herhangi bir yasak yok. Viopun mantığına aykırı zaten böyle birşeyin yasaklanması
    Viop'ta satım kontratı aldığınızda vade sonuna kadar tuttuğunuz varsayımı altında fiziki pay teslimatı yapmanız gerekiyor diye biliyorum. Yanılırsam düzeltirseniz sevinirim.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Pegasus. "Korona virüsü için alınan ilave tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün talimatı ile 28.03.2020 tarihinden 30.04.2020 tarihine kadar durdurdu
    Pegasus Hava Yolları, koronavirüs için alınan ilave tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün talimatı ile bugünden itibaren 30 Nisan'a kadar olan tüm yurt içi seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.

Havayolu şirketinin, Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Koronavirüsü için alınan ilave tedbirler doğrultusunda Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nün talimatı ile 28.03.2020 tarihinden 30.04.2020 tarihine kadar olan tüm yurt içi seferlerimiz iptal edilmiştir." denildi.

Açıklamanın devamında şunlar kaydedildi:

"SHY-Yolcu yönetmeliğindeki 25.03.2020'de yapılan düzenlemeyle beraber, iptal olan uçuşlardaki biletinizi, web sitemizden ya da 0 (850) 250 67 02 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizden kesintisiz şekilde açığa alabilirsiniz. Yeni düzenleme beraberinde açığa alınan biletlerinizde iade hakkınız da bulunmaktadır. Açığa alacağınız biletleri kullanmamanız durumunda, karşılıklı uçuş yasakları kalktıktan 2 ay sonra iadenizi alabilirsiniz. Hem de çağrı merkezinde sıra beklemeden bu işlemi yapabilirsiniz."

Açıklamada vatandaşların dilediği takdirde kesintisiz ve ücret farkı olmadan değişiklik işlemini, ücretsiz çağrı merkezlerinden yapabilecekleri belirtilerek, "Geçirdiğimiz süreçteki yoğunlukta takdir edersiniz ki çağrı merkezimizde yavaşlamalar olup bekleme sürelerinde artış yaşanabilmektedir. Anlayışınız ve sabrınız için teşekkür ederiz." ifadeleri kullanıldı.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by dradulum Yazıyı Oku
    Pegasus için çok karamsar olmayın.Zaten dibin dibinde. Uçuşların %90 durduğu halde bu rakamlarda ise yine iyi, uçuşlar açıldıktan 1-2 ay sonra 60 li rakamları konuşmaya başlarız.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ağzını topla drad... Bilmem ne.ulen fiyat hedefi yazmadım diyorsun bir ileti önce yazdığına bak.terbiyesiz ayarsız tipler sizi.borsanin en iyi özelliği önce sizin gibileri çöpe atması.

Adama bak fiyat hedefi vermedim yazıyor ahan da kabak gibi hedef.ustune birşey yazarsan bu forumdaki en yüzsüz tipsin demektir
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7. Geçen hafta boyunca pegasus ta yapılan manipulatif işlemler hakkında spk ya başvuralım arkadaşlar...dün borsa yüzde dörde yakin eksi ama pegasus tavan...borsa beklentileri alır gerçekleri satar...geçen hafta boyuca pegasus u tavan götüren güç bu isten ne kadar manipulasyon ile para kazanmıştır...bask a bir hissede böyle bir işleme izin verimiydi spk. .

8.  Alıntı Originally Posted by Mercimek Yazıyı Oku
    Geçen hafta boyunca pegasus ta yapılan manipulatif işlemler hakkında spk ya başvuralım arkadaşlar...dün borsa yüzde dörde yakin eksi ama pegasus tavan...borsa beklentileri alır gerçekleri satar...geçen hafta boyuca pegasus u tavan götüren güç bu isten ne kadar manipulasyon ile para kazanmıştır...bask a bir hissede böyle bir işleme izin verimiydi spk. .
    Sn Mercimek,

Bu önerinizi cuma günü tavan olan tüm şirketler için öneriyor musunuz? Yoksa sadece Pagasus özelinde bir öneri mi?

https://uzmanpara.milliyet.com.tr/bo...-cok-artanlar/
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 422/611 İlkİlk ... 322372412420421422423424432472522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •