Sayfa 434/612 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by Gokhannic Yazıyı Oku
    Tamam adam kotu yazip sattirmak istiyor desek bile en iyi ihtimalle 30 nisana kadar tek ucusu olmayan ( ki buyuk ihtimal bir kac ay daha eklenecek)butun ucaklari yerde olan ve tek lira gelir elde etmeyen pegasus hangi sebeple bu kadar yukseliyor bir anlatir misin? Sen hangi sebeple hisse iyi yerlere gelecek demistin? Pegasus’ta mi maske falan uretiyor?
    Ben sana soyleyeyim burasi turk borsasi. Ne denirse tersi oluyor bunun baska aciklamasi yok.
    Bu bir elestri degil sadece merakimdan soruyorum.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş cevabı ben vereyim müsadenle. Pegasusun uçuşa başlama haberleri gelince küçük yatırımcıyı mallandırma dönemi başlar. Bugünkü zaman şu salak büyük yatırımcıların alım zamanı. Bizim küçük yatırımcı ise akıllıdır. Bütün uçakları yerde olan Pegasusu o döneminde almaz. Ne zaman ki seferleri başlar, fiyatı 70'lere çıkar, o zaman atlar senede. Pegasusu 11 liradan 86 liraya çıkaran büyük fonlar, onu yok pahasına başkasına yedirir mi hiç! Bu arada Banvit 2 liradayken şirket için batıyor haberleri çıkmıştı. Kısa süre sonra ise 30'a kadar çıktı. Pegasus batıyor diye düşününlere küçük bir örnektir.

Para giriş çıkışları yanıltıyor. Para çıkışı olan kâğıt yükselirmi.? Takas analizi bu gün de 201 523 adet alış yapıldığını gösteriyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by dradulum Yazıyı Oku
    Hisse 25 lerde iken benimle satasan ACM mi AMC mi rumuzlu şahıs insanlara karanlık film senaryolari çizerek sattirmak istemisli.Bende umudunuz kırılmasın hisse iyi yerlere gelir satmayın demiştim.Bu zat eğer insanlara hisselerini sattirasina vebal olmuşsa yazıklar olsun diyeceğim.Yatirim tafsiyesi değildir

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hey Allahım sen sabır ver. Kağıtta Kıbrıslı kumarcilar cirit atıyorsa bu yazdıklarımı yalan mı çıkarıyor??? Hepsinin arkasındayım.gecen sene 20 lira mıydı? Evet

Tüm uçakları hangara bekliyor mu? Evet

Sen ben şirket CEO'su bu işin süresiyle ilgili öngörü yapabiliyor mu? Hayır.

Durum sakat mi? Sakat.

E burada iki satır karalayanin aklıyla hisse alıp satiyorsa millet zaten batsın.

Ben sadece durumu değerlendiriyorum tamamen nesnel olarak.

hisse 86 liradan bir ayda 20 liraya düşmüş manipülatörlere
    Gün doğmuş, bugün tavan tavan yapar yarın dip manyağı yaparlar borsada 25 yıldır varım neler gördüm neler...

Ne yani böyle uçup gidecek mi? Yarın diplere başlamaya ağına bahse girebilir misin??

Hedef vermemisim, fiyat vermemisim, sat dememisim.

Değişen hiç bir şey yok sadece hissede manipülasyon yapan üç beş sahtekar dışında...

Her yazı yazan hisse uçacak kaçacak diye yazacak diye bir kural mi var

Burası forum, farklı fikirler bir araya gelir insanlar okur, herkesin kendi aklı zekası var düşünür kararını verir.

Sizden ricam fikirlere saygı gösterin.

Yarın birgün fiyat düşerse sizin için birisi aynı üslupta yazı yazsa ne düşünürsünüz???

Herkese bol şans...bol kazançlar...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Hey Allahım sen sabır ver. Kağıtta Kıbrıslı kumarcilar cirit atıyorsa bu yazdıklarımı yalan mı çıkarıyor??? Hepsinin arkasındayım.gecen sene 20 lira mıydı? Evet

Tüm uçakları hangara bekliyor mu? Evet

Sen ben şirket CEO'su bu işin süresiyle ilgili öngörü yapabiliyor mu? Hayır.

Durum sakat mi? Sakat.

E burada iki satır karalayanin aklıyla hisse alıp satiyorsa millet zaten batsın.

Ben sadece durumu değerlendiriyorum tamamen nesnel olarak.

hisse 86 liradan bir ayda 20 liraya düşmüş manipülatörlere
    Gün doğmuş, bugün tavan tavan yapar yarın dip manyağı yaparlar borsada 25 yıldır varım neler gördüm neler...

Ne yani böyle uçup gidecek mi? Yarın diplere başlamaya ağına bahse girebilir misin??

Hedef vermemisim, fiyat vermemisim, sat dememisim.

Değişen hiç bir şey yok sadece hissede manipülasyon yapan üç beş sahtekar dışında...

Her yazı yazan hisse uçacak kaçacak diye yazacak diye bir kural mi var

Burası forum, farklı fikirler bir araya gelir insanlar okur, herkesin kendi aklı zekası var düşünür kararını verir.

Sizden ricam fikirlere saygı gösterin.

Yarın birgün fiyat düşerse sizin için birisi aynı üslupta yazı yazsa ne düşünürsünüz???

Herkese bol şans...bol kazançlar...
    Çok doğru diyorsun kardeşim sen boşver adam malda olunca böyle savunur. Bekler aldığım yer gelsin satıyım diye bu bizim temel hatamız zarar kesmeyi bilemiyoruz. Değil pgsus arkasında devlet desteği olan Lufthansaya, THY bile şu şartlarda girilmez. Neymiş yabancı buralardan girip kazanıyormuş aman buralardan verip eşekliğini yaptırmasın.
    Bu hastalık Çin'de daha yeni yeni sonlandı orda çıkışı resmi olarak 31 Aralık şimdi neredeyiz Nisan'da var gerisini sen hesapla uçuşlar temmuzda başlarsa ne ala uçmayınca masraf bitmiyor

Leasingi, sigortası, park bilet iyadesi personel ödemeleri

Hepsi cepten daha düşen uçağın mahkeme ve tazminatları cabası

Ama tavan tavan yapmış
    Mal bulmuş magribi gibi almak lazım nede olsa tüm sinekler yanılıyor olmaz

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Üzülme! Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir, ya da olmaması olmasından daha hayırlı olduğu i içindir
    Hz. MEVLANA

Bu kâğıt bir ay önce 60 TL, üç ay önce 86 TL idi. İki yıl öncesinin lafı mı olur, geçmiş ola. Geçen sene iyi piyasada arttı özvarlıkları yükseldi ve fiyatına da tesir etti. Kasasında ki hazır değerleri geçici krizi atlatmaya fazlası ile yeterli. Bilançolar laf olsun diye mi çıkartılıyor.?
    Açığa satış yasak ama aracı kurumları tam denetleyen varmı. ? Benim şüphem var. BİLEMİYORUZ. Şirketin mali yapısı itibarı ve piyasadaki pozisyonu bu fiyatları çok fazlası ile hak ediyor. Bir yıl sonraki fiyatını siz hesap edin.

Sermayesi çok küçük kalmış bir kuruluş. Çıkartılan %25 Temettü uygulaması küçük sermayeli olan, sermayesine göre bilanço büyüklüğü daha geniş olan şirketleri BEDELSİZ SERMEYE artırımına teşvik edecektir. Bu kaçınılmaz. BU TELAŞ NEDEN neden.? Satarken kime sordun. (Satanlara söylüyorum)

6. Muhtemelen pgsus icin bugun son ucus herhalde

7.  Alıntı Originally Posted by fibonacci55 Yazıyı Oku
    55 tl iken 20 küsürlere düşeceğini buraya yazmıştım. Şimdi tekrar short pozisyon açmak için pazartesini bekliyorum. Tepki alımları bitti. Hatta tepki alımı değil spekülasyon alımlardı. Pazartesi belki son bir tavan açar ve oradan kucağa bırakacaklardır diye düşünüyorum 37-38 arası bir rakamdan. Asla yatırım tavsiye olmayıp kendi yol ve yöntemimdir. Öngörüm gerçekleştiğinde tekrar bu mesajı alıntılayacağım.
     Alıntı Originally Posted by zint71 Yazıyı Oku
    Muhtemelen pgsus icin bugun son ucus herhalde
    37-38 seviyelerinden beri son uçuş görüşü var...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Şoktayım gerçekten.
    Neredeyse tarihi zirvelerine gidecek.

Bir yandan Lufthansa ceosu her saat 1 milyon euro kaybediyoruz diyor.
    Bir yandan da borsadaki bu hareketler şaşırtıyor.

Ya birileri bu hissede maniplasyon yapıyor, ya da işlerin çok kısa sürede normale döneceğine dair covid19 abiden tiyo aldılar.

Sayfa 434/612 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •