Sayfa 44/612 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 345 - 352 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Aselsan 47'lerde düştükten sonra düşüşünü 19'larda sonlandırmıştı. Pegasus da acaba....???

2. En büyük insider trader'ler zaten değerlendirme kuruluşları. Bence nidal bu düşüşün tüyosünü aldı ve hedef fiyatını güncelledi.
    Sn. aboriste diwane'nin şirket hakkındaki olumlu görüşlerine tümüyle katılıyorum. Sorun bence halka arz fiyatının çok yüksek olmasıydı. Umuyorum ki fiyat da artık dengelendi, ve olması gereken değeri bulacaktır.

SM-A500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. vay arkadaş, karamsar olmayı ne kadar da seviyoruz..Biraz düştü nerdeyse şirket iflas etti diyeceksiniz..Milleti yıldırma numaraları bunlar..Çok geçmeden çıkacağını düşünüyorum ben..Hayırlısı bakalım..

4.  Alıntı Originally Posted by omerfaruk Yazıyı Oku
    vay arkadaş, karamsar olmayı ne kadar da seviyoruz..Biraz düştü nerdeyse şirket iflas etti diyeceksiniz..Milleti yıldırma numaraları bunlar..Çok geçmeden çıkacağını düşünüyorum ben..Hayırlısı bakalım..
    Biraz düştü derken? 9 aydır düşüyor neredeyse. Zarar dağ gibi. Döviz bazında zaten büyük düşmüş TL olarak bile %50 geri gelmiş yaklaşık sen hala birşey olmadı mı diyorsun? Polyanna görse diz çöküp tövbe ister vallahi. Buradaki insanların çoğu bu hisseden bir halt olur sanıp 30 lu fiyatlardan yatırım yaptılar. Sen buradan aldıysan senin için sorun yok. Şöyle düşün; bilnçolara baktın pd/dd düşük havacılıkta beklenti yüksek dedin buradan pgsus aldın. Ama onda ne? 6 ay sonra pgsus 12 TL olmuş. Bu arada dolares alıp başını gitseydi iki basamaklı sayılsra sen üzülmez miydin? Bizim başımıza gelen aynen budur.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp, hayal gücümün ürettiği şahsi düşüncelerimdir ve beni bağlar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.

5. Bunlar boşuna kemerleri bağlayın demiyormuş. Bir yetkili de çıkıp biz morganı kaale almıyoruz dimdik ayaktayız demiyor. Demek ki patron da şebekenin içinde. Yatırım tavsiyesi değildir...

6. https://kanalfinans.com/raporl...c17...rek-tahminleri

Pegasusun kar tahminleri cok iyi gozukuyor

7. Trump demin soyle bir aciklama yapmis .

Kasikci oldurulmuse benziyor , bu Suudi Arabistan icin agir sonuclar dogurur

Belki thy ve pegasusta ki dusus

Petrol piyasalarinda gelebilecek ani bir sok dalgasina karsida korunma amacli satis olabilir

Zaten suudi arabistana baski olmasada

4 kasimda irana ambargo var , ordada petrolde sert bir yukselis dalgasi getirebilir

Bu arada uluslararasi endekslerde bir dusus egilimi var ve bu git gide hizlanabilir

Bist bu yuzden 100.000 asamamis olabilir

Bir onceki mesajimda ki pegasusun kar tahminlerine ragmen , bu yukarida izah etmeye calistigim kotu senaryolar simdiden fiyatlaniyor olabilir

O yuzden simdilik pegasusu izlemeye devam etmek sanirim , en mantikli senaryo

8.  Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Trump demin soyle bir aciklama yapmis .

Kasikci oldurulmuse benziyor , bu Suudi Arabistan icin agir sonuclar dogurur

Belki thy ve pegasusta ki dusus

Petrol piyasalarinda gelebilecek ani bir sok dalgasina karsida korunma amacli satis olabilir

Zaten suudi arabistana baski olmasada

4 kasimda irana ambargo var , ordada petrolde sert bir yukselis dalgasi getirebilir

Bu arada uluslararasi endekslerde bir dusus egilimi var ve bu git gide hizlanabilir

Bist bu yuzden 100.000 asamamis olabilir

Bir onceki mesajimda ki pegasusun kar tahminlerine ragmen , bu yukarida izah etmeye calistigim kotu senaryolar simdiden fiyatlaniyor olabilir

O yuzden simdilik pegasusu izlemeye devam etmek sanirim , en mantikli senaryo
    Saudi lerle anlaşırlar ekstra petrol üretimine karşılık bu olayı unutalım derler olur biter... Amerika birazda füze silah satar. Bu iş tatlıya bağlanır.... !!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 44/612 İlkİlk ... 3442434445465494144544 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •