Sayfa 45/612 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 353 - 360 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Saudi lerle anlaşırlar ekstra petrol üretimine karşılık bu olayı unutalım derler olur biter... Amerika birazda füze silah satar. Bu iş tatlıya bağlanır.... !!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Trumpin islerine en cok yatirim yapan suudilermis , el mecbur

Ancak Trump sanirim kasimdaki kongre secimlerinden once "özgur amerikaya" Brunsonda oldugu gibi , bir gazetecinin vahsice katledilisine Amerikan Baskani olarak nasil tepki verdigini gostermek icinde Suudilere Kamuoyu onunde baski yapacak

Dun S. Arabistandaki onemli bir toplantiya Hazine bakanini gondermeme karari aldi

Filler tepisince ne oldugunu biliyoruz

2.  Alıntı Originally Posted by Huylananadam Yazıyı Oku
    Biraz düştü derken? 9 aydır düşüyor neredeyse. Zarar dağ gibi. Döviz bazında zaten büyük düşmüş TL olarak bile %50 geri gelmiş yaklaşık sen hala birşey olmadı mı diyorsun? Polyanna görse diz çöküp tövbe ister vallahi. Buradaki insanların çoğu bu hisseden bir halt olur sanıp 30 lu fiyatlardan yatırım yaptılar. Sen buradan aldıysan senin için sorun yok. Şöyle düşün; bilnçolara baktın pd/dd düşük havacılıkta beklenti yüksek dedin buradan pgsus aldın. Ama onda ne? 6 ay sonra pgsus 12 TL olmuş. Bu arada dolares alıp başını gitseydi iki basamaklı sayılsra sen üzülmez miydin? Bizim başımıza gelen aynen budur.

dostum biraz düştüden kastım 9 aylık süreç değil tabiki, son bikaç günki düşüşü kastettim..Benim maliyetimde yüksek sayılır.zarardayım yani..benim anlatmaya çalıştığım aşırı tepkiler verilmesi...düştü mü bu hisseden kötüsü yok, felaket senaryoları yazılıyor.. yükseldi mi de bu hisseden iyisi yok..Bugün % 10 yapsın bak sen yorumları, 40lar mı dersin 50 ler mi dersin Allah ne verirse artık...Ben beklentilerin hisseyi 30-31 lere getireceğinin düşünüyorum yakın zamanda..şahsi fikrim tabi yt değil.

3. hayvan gibi şey yapıyosunuz be. zarar kol gibi olunca artık oturup ağlayacağıma geyik yapmak durumunda kaldım. psikoloi mi kaldı

4. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır........

5. Dün frappe nikli arkadaşın paylaştığı, aracı kurumların pegasusla ilgili üçüncü çeyrek kar beklentisi genel olarak iyi.
    Denizbank, yanılmıyorsam 600 milyon üzeri üçüncü çeyrek kar beklentisi içinde. 600 ve üzeri kar da hakketen süper olur.

6. hergün de yüzde 3 5 düşülmez ki.

7.  Alıntı Originally Posted by chromingo Yazıyı Oku
    hergün de yüzde 3 5 düşülmez ki.
    Geçenlerde bir arkadaş yazmıştı. Pegasus 18 işgünü mü ne üstüste düşmüştü diye. 38'den 23'e kadar.Hem de yüzde 3-5.

8. eşşeğin şeyine su kaçırdılar artık evlendik kağıtla çocuklarda yakında doğar heralde.....
    En iyisini bekle, en kötüsüne hazır ol ve kazandığını sermayeleştir.

Sayfa 45/612 İlkİlk ... 3543444546475595145545 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •