Sayfa 487/612 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Yeni orta ,uzun vade pozisyon alsanız thyao mu,pegasus mu alirdiniz,pegasusun duayenleri zahmet olmassa cevaplayabilirmi,
    Tabi bende araştırmalarını yapıyorum,fikir çeşitliliği açısından..

y.t.degildir.

M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Daha once benim yazdiklarima bakabilirsin.

Virus sonrasi ozellikle Low cost havayollarindan yana yolcu tercihleri daha yuksek olabilecektir.Ekonomik nedenlerle.Yemek servisi kisa mesafeli ucuslardada artik kalkiyor gibi.Bagaj disinda pek bir fark kalmadi denebilir.

Filo acisindan ve filonun kapasitesinin kullanimi acisindan Pegasus daha sansli gozukuyor.
    THY acisindan ,Genis govde ile uzak mesafeli ucuslarin yogun olarak baslamasi biraz daha zaman alacak gibi.Ayrica havayollari disindada sorumlu oldugu bir cok yan sirketi var.Kargo avantajida THY den yana.

Muhtemel sermeye artisi hikayesi olasiligi nedeni ile bu donem Pegasusdayim.

3. Bedelli bedelsizmi olabilir sermaye artışı..

y.t.degildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Bedelli bedelsizmi olabilir sermaye artışı..

y.t.degildir.

yönetim her ne kadar mali olarak iyi durumdayız dese de büyük ihtimalle bedelli olur ve olmalı.

zaten mevcut konjonktürde de şu an rüzgar bedelli yapan şirketlerden yana..

is the average of five people around the human..

5. Eskiden bedelli yapanlar cakilirdi,yanlış hatirlamiyorsam
     Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    yönetim her ne kadar mali olarak iyi durumdayız dese de büyük ihtimalle bedelli olur ve olmalı.

zaten mevcut konjonktürde de şu an rüzgar bedelli yapan şirketlerden yana..

is the average of five people around the human..
    y.t.degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Elbette var. Azerbeycan işi planı bozdu. Yani tahta sahipli.Başta Patron bıraktırmaz. Aşı dagıtılmaya başlayınca gorursünüz, Yolculuk nereye. Ytd. Hürkuş a biraz bilgi verdim özelden
    Evet aşı dağıtılmaya başlayınca da başladıktan sonra da yolculuk her türlü her yere başlayacak. 👍

ABD de yardım paketi onayı cıkmadı Mnuchin ve Pelosi gorusmesinden,Tekrar gorusecekler.Havayollarında calısan 50 bin kisiden 35 bini isini kaybetme tehlikesinde.Bu anlasma bize de yansır.Havayollarına 25 milyar dolar yardım gelecek.Fakat yarından itibaren orada surec uzarsa iyi olmayacak.Demokratlar ve Cumhuriyetciler birbirini sucluyor.YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Yeni orta ,uzun vade pozisyon alsanız thyao mu,pegasus mu alirdiniz,pegasusun duayenleri zahmet olmassa cevaplayabilirmi,
    Tabi bende araştırmalarını yapıyorum,fikir çeşitliliği açısından..

y.t.degildir.

malesef borsamızda herşey öyle olmuyor. olsa 2 masa 1 sandalye şirketler 20 ye katlamazdı .

iki hisse de gidecek ama önce biri sonra biri de olabilir. grup birinden çıkar birine girer. yada biri diğerinden fazla gider . ky birinde yığılmıştır yada biri yüklü almıştır onu kovmak için hiç gitmez bezdirir. bunu da kimse bilemez. bilse de yazmaz.

bedelli bedelsiz muhabbeti de tam hikaye . kimse bedelli artırım istemez. spekülatörler tahtayı o yöne sürünce bir sürü insan trene biniyor. hiç bir yatırımcı da bedelli yi sık kullanan hisseyi seçmez. patron bi zahmet kasayı benim cebimden doldurmasın.

Sayfa 487/612 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •