Sayfa 490/612 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Sarı kafa koronayım dedi ama yarın birgün taburcu olacak diyor doktoru. Tam seçime bir ay kala kaptı virüsü adam ne hikmetse )
    Reklamın iyisi kötüsü olmaz ve hasta mazlum gözükür sevilir kızgınsan adam hasta dersin . Sarı kafanın hastalığı güzel proje amerika halkıda zaten sığ ve zeka seviyesi düşük bir halk.
    Sarı kafa iyileştim koronayı yendim diyerek kampanyasında birde ben kullandım aşıyı kendimde denedim düşmanlarımızı da yenerim derse ne güzel olur.
    Hazır sarı kuşta düşeni kırmış gözüküyorken sarı kafa sarı kuşu bizim için sarı madene dönüştürse oyum trump reize )
    Uzun vade takip etmem unutayım diyorum ama sarı hayaller adamı gıdıklıyor öyle böyle değil ))

Bu endekse ragmen THY ile Pegayi çok baskiladilar. Sabah hareket başlattı hemen kafasına vurdular. Bakalim nereye kadar böyle gider YTD

3. Bıraksan uçup gidecek uçak. Pisten geri çıkarıyorlar hemen.

YTD...

Dedimdi sarı kafanın koronayım demesi reklam yapmak için diye. Şimdi taburcu oldu aşıyı buldum koronayı yendim demeye başlar yakında. Amerika halkı kadar salağı yok dünyada. Umarım sarı kafanın yapacağı açıklamaları bizim kuşlarada hareket getiririlerleyen haftalarda.buyrun adamın bir saat önceki mesajı:
    I will be leaving the great Walter Reed Medical Center today at 6:30 P.M. Feeling really good! Don’t be afraid of Covid. Don’t let it dominate your life. We have developed, under the Trump Administration, some really great drugs & knowledge. I feel better than I did 20 years ago!

nasıl görüyorsunuz geleceği hava yollarında

pegasus mu Türk hava yolları mı sizce ?

7. Eylul ayı ucus sayısı Agustos ayından %8-10 civarı yuksek gelebilir.

8. Önce Carrefour sonra Teknosa şimdi acaba sıra kimde?

Sayfa 490/612 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •