Sayfa 497/612 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,969 - 3,976 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Ucus sayilarinda Ekim ayinda biraz dusus var.
    https://www.eurocontrol.int/Economic...ation-AOs.html
    Pegasus,THY den cok fazla pozitif ayrilamadi yolcu sayisinda gectigimiz aylarda.

Pegasus un bedelli olma hikayesi ve ihtimali 3.veya 4.ceyrek bilancossundan sonra gundeme gelebilir.
    Gecenlerde 12 yil vadeli bir kredi temin haberi vardi.
    Pd/dd si THY gore cok yuksekte TAV a gorede biraz yuksekte.Pegi nin en buyuk riski bu digerlerine gore.Digerlerine yaklasmak ister ise eger.

Agirligimi gecen hafta THY ye kaydirdim.
    Havacilikta beklemeye devam.
    ABD secim sonrasinin haftasinin sonuna dogru yeni bir alim daha yapmayi planliyorum.
    Son düzenleme : HURKUŞ; 29-10-2020 saat: 12:43.

2. Temel Analiz olarak haklısın, ama burdaki avantaj Pgsus da mal toplu Ve grup var şuan kendi haline bırakıldı. Birde Patron kagıdı.Yani degerini yüksege cıkarmak için 5-10 mily usd onun için sorun degil. Thyao ‘ da durum aynı degil, Ysbancı alım yapmazsa yerinde sayar. Mal dagınıkve de cok fazla.ytd

3. pegasusta yorum yapan kalmamış

4.  Alıntı Originally Posted by karlıdağ Yazıyı Oku
    pegasusta yorum yapan kalmamış
    aslına bakarsanız yorum yapacak bir şey kalmamış..

is the average of five people around the human..

abd seçimleri son 2-3 gün ama sonrasında mektupla oy sayımı uzatır biraz daha. Bakalım seçim sonrasında dolar aşı küresel borsa ve abd türkiye ilişkileri bizide etkileyek tabiki. İzlemeye ve uygun noktalardan kademeli alımlara devam bakalım batacak mıyız :D

6. Sizlere soylemiştim; tavan oldu. 43.44 sahipli ve grup varsa dogru kagıttasın . Er yada gec degerini bulur. Sıra Migrs da . Ytd

Bu sayfada üç beş kişi yazıyor benim gibi batakçılarda toplamaya devam ediyordu ne güzel. Böyle ani yükselmelerden hoşlanmıyorum şahsen. Daha tam süründürmedi milleti bana göre tabi. Sert asansör hareketleriyle milletin başını döndermeli önce. Sonrası Allah kerim

Sayfa 497/612 İlkİlk ... 397447487495496497498499507547597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •