Sayfa 5/612 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 33 - 40 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. selam bankadan çıktım eski göz ağrıma geldim şu an zarardayım elim uğursuz geldi

Son düzenleme : parabolic; 28-09-2018 saat: 16:21. Sebep: grafik eklendi
    En iyisini bekle, en kötüsüne hazır ol ve kazandığını sermayeleştir.

*ak yatırım, aselsan, bim, garanti bankası, koza altın, pegasus ve yapı kredi bankası'nı en çok beğendiği hisseler listesinde tuttu

(28/09/2018 - 16:24:58)

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

4. 27,32 üzerinde bir kapanış umut ediyorum yaparsa çok şık olur

5. Arkadaşlar karanlık odada 200bin adet işlem mi oldu? Paylaşabilecek arkadaş varsa teşekkür ederiz.

6. Arkadaslar kimsenin oyle mal toplamaya calismak gibi bir amaci yok.mal dolu borsada.bugunku asagi hareket tamamen bir kisi yada kurumun mal cikmasi ile ilgili.birileri satar birileri alir.bu boyle doner gider.tahta sıg oldugu icin satan kisi 300 bin 400 bin lot cikmak isterse haliyle fiyati asagi verir.hacimde ondan.gunduz binlerce lotun 27 civari donme sebebide satisin aksama kadar surmesi.atiyom 300 bin lot icin 3 milyon lot hacim yaparlar.o 300 bin lot 50 defa kurum degistirir gun icinde.satis tamamlandiysa hisse normal ruta girer.satis bitmediyse pazartesi yine satan adamin kaca kadar vermek istedigine bagli...bugun 27 alti satma dedilerki bu arada dalgalandi.araci kurumda calissaydiniz sistemi daha iyi anlardiniz.onello gibilerine araci kurimdakiler gulerler)) 26.49 dikkat cizgilere itaat ))

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Arkadaslar kimsenin oyle mal toplamaya calismak gibi bir amaci yok.mal dolu borsada.bugunku asagi hareket tamamen bir kisi yada kurumun mal cikmasi ile ilgili.birileri satar birileri alir.bu boyle doner gider.tahta sıg oldugu icin satan kisi 300 bin 400 bin lot cikmak isterse haliyle fiyati asagi verir.hacimde ondan.gunduz binlerce lotun 27 civari donme sebebide satisin aksama kadar surmesi.atiyom 300 bin lot icin 3 milyon lot hacim yaparlar.o 300 bin lot 50 defa kurum degistirir gun icinde.satis tamamlandiysa hisse normal ruta girer.satis bitmediyse pazartesi yine satan adamin kaca kadar vermek istedigine bagli...bugun 27 alti satma dedilerki bu arada dalgalandi.araci kurumda calissaydiniz sistemi daha iyi anlardiniz.onello gibilerine araci kurimdakiler gulerler)) 26.49 dikkat cizgilere itaat ))

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sevgili aracı kurumlar , kaz kafalı troll çalıştırmayın ....

pardon sevgili araci kurimdakiler ...

Sayfa 5/612 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •