Sayfa 511/612 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 4,081 - 4,088 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Müdür olumlu konuşmuş. ilgilenenler linkteki videoda 9. Dakikadan itibaren izleyebilir. Link : https://youtu.be/mVzWKmQI6uo
    Nane mayısdan sonra işler düzelir ve yakında devlet havayolları için destek paketi açıklyabilir diyor. Elinde hissesi olana videonun faydası olur bence ;)

2. 76,60 kanal direncidir.
    bu değer üzerinde bir kapanış gelirse kısa vadede 76,60 (kanal direnci)+7,00 (kanal genişliği )=83,60 seviyeleri teknik olarak hedeftir.

https://tvc-invdn-com.akamaized.net/...5b733dbdc3.png

Yabancı tatilini yaptı. Bu hafta ısınma turları tekrar başlar artık. 4.çeyrek tede 3.çeyrek gibi tahminleri ters köşe yaparsa güzel olur. Thy den en büyük artısı yönetimdeki özel sektör mantığı ama beni tek korkutan cin alinin yatırımcıya zırnık koklatmama mantığı. Nisan gibi turizmde normalleşme görülürse ultra süper olacak inşallah

Amatörce bir bakış açısıyla 4.çeyrekte pegasusa etki edecek 2 olay gözüme çarptı haberlerde.
    1.si 4 adet boing sat 1 tane yeni airbus alma anlaşması yaptı ve buradan şirkete 60 milyon dolar gelşr olacağı yazıldı ki tl karşılığı kabaca 450milyon tl eder.
    2.olarak dövizdeki düşüşten kaynaklı kur geliri olarak pegasus yaklaşık 250 milyon tl gelir elde edecek thy şse kur zararı yazacak. Tamamen aldıkları pozisyona bağlı.
    Eğer uçak satışındaki 450 4.çeyreğe kur farkıyla beraber yansırsa 700 milyon sadece bu iki kalemden gelecek. Giderleri bilemem tabi ama eğer 4.çeyrekte 3.çeyrekten daha büyük süpriz yaparsa bunların sayesinde , umarım bu hisse fşyatınada yansır pozitif anlamda )

5. aşıdan olumlu haberler daha çok gelir umarım
    Buradaki yorum ve görüşlerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez. Herkesin yatırım kararı kendisine aittir...

6. +1.5 endekste eksi 2.5 yapan kağıt yapmışlar... İlginç

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

7. Şeytan dürtüyor, al al al diyor.... Ben ise bilemiyorum, hiç almadım bugüne kadar Pegiyi... Napsam bilemedim..... Tav ile devam mı yoksa pegiye de el atsam mı... Zor soru.
    Ytd

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

8. Anlık...

Sayfa 511/612 İlkİlk ... 11411461501509510511512513521561611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •