Sayfa 522/612 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,169 - 4,176 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Pgsus u kullanip thy,tav...vb de buyük vurgun yapildi sanki...

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. bundan sonra iptal etmeyi unuttuğum emir gerçekleştiğinde imkb yi arayıp iptalini isticem böyle iş mi olur .. muz cumhuriyeti burası

3.  Alıntı Originally Posted by kaptanıderya Yazıyı Oku
    İnsan hata yapabilir onu anliyoruz tabiki ama bu iş suistimal a açık bir olay her zarar eden bende yanlış yaptık dese ne yapacaksın şimdi emsal kararda var ayrıca adam tavandan Pegasus satıp x bir kağıdı almışsa o parayla o kağıt ta taban olduysa ne olacak o zaman bistin bugünkü bütün işlemlerini iptal etmen gerekli yani burada bir şekilde mağdur olan olacak
    Ben de onu diyorum, her gün olsa tamam. Kaç yıldır borsayla ilgileniyoruz, belki ilk defa şahit oluyorum, siz ne kadar gördünüz bu hareketleri?

4. Yanlış yere yazmışım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

5.  Alıntı Originally Posted by ozgurtoprak Yazıyı Oku
    bundan sonra iptal etmeyi unuttuğum emir gerçekleştiğinde imkb yi arayıp iptalini isticem böyle iş mi olur .. muz cumhuriyeti burası
    Aynen, yada ucuza sattığımız kağıt tavan olursa arayıp, yanlışlıkla, al verecek en sat verdim, iptal istiyorum diyelim.......
    Yada tam zıttı, aldığımız taban olursa da, sat diyecektim, al vermişim demek lazım sanırım.......
    İlginç bir durum bugün olan....

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6. Sakın Bank of Amerika olmasın?
    Ben alamadım, alamadan 81 oldu, iptal edin, ben de alacağım, satmışım yanlışlıkla deyip

Kim yaptı acaba bu iptal talebini?

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

7.  Alıntı Originally Posted by Evren Yazıyı Oku
    Sakın Bank of Amerika olmasın?
    Ben alamadım, alamadan 81 oldu, iptal edin, ben de alacağım, satmışım yanlışlıkla deyip

Kim yaptı acaba bu iptal talebini?

Tacirler

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Anlık Akd

Sayfa 522/612 İlkİlk ... 22422472512520521522523524532572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •