Sayfa 526/612 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Alıntı Originally Posted by Paslıçivi27 Yazıyı Oku
    Ben baktım mkk ödünç pay kısmına bir işlem gözükmüyor bende bekliyorum açık işi olsa da para kazansam diye bu işi bana hisse kirası diye biliyorum ben ama yedi ay falan oldu ne arayan var ne soran bende koydum hemen blokaj yatırım tavsiyesi değildir
    Ortağım blokaj falan koymak aklımda yoktu sen yazınca ne zararı var dedim bende koydum blokaj bir durum olursa çözeriz sıkıntı yok hangi kurum yapmış senden izinsiz bu işi arayıp sordun mu kendilerine neden nasıl olmuş öğrenirseniz yazarmısınız buraya yatırım tavsiyesi değildir
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

3. BGC = net 100.000 lot alış
    CREDİT=net 76.000 lot alış

beklemeye geçtiler dakikalardır.

4.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    BGC = net 100.000 lot alış
    CREDİT=net 76.000 lot alış

beklemeye geçtiler dakikalardır.
    Son bir haftadir tüm dunyada vaka sayilarinda düşüş var. Ama bu mutasyon, varyant ve aşıların bunlara ne derece etkili olduğunun tam olarak bilinmemesi tedirginliğin bir türlü azalmamasina sebep oluyor.

Doğal olarakta bu durum en çok havayolu sirketlerini etkiliyor.

Özellikle AB de asilama çok yavaş ilerliyor

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Paslıçivi27 Yazıyı Oku
    Ortağım blokaj falan koymak aklımda yoktu sen yazınca ne zararı var dedim bende koydum blokaj bir durum olursa çözeriz sıkıntı yok hangi kurum yapmış senden izinsiz bu işi arayıp sordun mu kendilerine neden nasıl olmuş öğrenirseniz yazarmısınız buraya yatırım tavsiyesi değildir
    Yatırım hesabının olduğu 3 tane kurumun üçüde yapmış. En yüklü olanına sordum kem küm ettiler resmen. Ama işe yaradı bu blokaj bence seste getirdi ve sahada getirecek. Mkk e yatırımcı mobil uygulaması ben indirdiği de sadece 4000 kere indirilmişti şu an 10 bini geçmiş kbca sadece 6000 kişi hissesine blokaj koymuş sayı daha da fazladır eminim. Yalnız gerçekten bu iş büyürse eminim bir arka kapı yaratırlar. Aracı kurumlara ve sisteme güvenmiyordum zaten şimdi daha kuşkucuyum 😂

Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    aynı durumun kopyası yaşanmaya devam ediyor. Bahsettiğim kanal dışına çıktı şu günlerde. 2019 da da yükselen kanal dışına çıkarılıp bir au yatay tutulmuş. Eğer aynısı yapılırsa şubat sonuna kadar kanal dışı yatay fiyat sonra hop ani sıçrama ile tekrar yükselen kanal içine alınır. Bu arada sıkılan sıkışan pes edenlerin verdikleri alınır itinayla ;)
    Sabitlik ay sonuna kadar devam. Bu arada yeni uçak alımıyla vergi kaçıramayan cin Ali 150 milyonluk tahvil ihracı yaparak bunun faizini vergiden düşecek. Bir adam bu kadar vergiden düşürmek için takla atar. Nitelikli yatırımcıdan para bulmak yerine yap bedelli sermaye artışı olsun bitsin

Şirketimiz tarafından, Sermaye Piyasası Kurulu'nun 31 Aralık 2020 tarih ve 79/1617 sayılı kararı ile onaylanan İhraç Belgesi kapsamında yurt içinde halka arz edilmeksizin nitelikli yatırımcılara satışı gerçekleştirilecek, 3 ayda bir değişken faizli kupon ödemeli, 365 gün vadeli, 150.000.000,- TL (talebe göre artırılabilir) nominal değerli tahvilin, 8-9 Şubat 2021 tarihinde talep toplama işlemlerinin gerçekleşmesi ve 11 Şubat 2021 tarihinde ise ihracının tamamlanması planlanmaktadır. Tahvil ihracına Ünlü Menkul Değerler A.Ş. aracılık etmektedir. Kamuoyu ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur. Bu Özel Durum Açıklaması Türkçe ve İngilizce hazırlanmış olup iki metin arasında herhangi bir çelişki olması durumunda Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

8 9 Şubat'ta bakalım ne kadar talep gelecek. 150 milyon talep gelecek mi yada daha fazlası gelecek

Sayfa 526/612 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •