Sayfa 545/611 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 4,353 - 4,360 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Perşembe günlük en çok para girişi olan hisselerde THY üç 1. sırada, pegi ise 14. sıraya yükselmiş gözüküyor. Günlük para girişi düzenli devam eder takaslarda yabancı ağırlığı artarsa hazirandan sonra güzellikler olabileceğinin işaretleri bunlar bence. Tabi piyasada al sat daha çok olunca ve verilerin tersi hareketler sık yaşanınca insan tedirgin olmuyor değil.

2.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Perşembe günlük en çok para girişi olan hisselerde THY üç 1. sırada, pegi ise 14. sıraya yükselmiş gözüküyor. Günlük para girişi düzenli devam eder takaslarda yabancı ağırlığı artarsa hazirandan sonra güzellikler olabileceğinin işaretleri bunlar bence. Tabi piyasada al sat daha çok olunca ve verilerin tersi hareketler sık yaşanınca insan tedirgin olmuyor değil.
    THY son 15 ayın en iyi dönemini geçirmiş

Işık gözüktü

Hisse stabil yabancı oranı ufak ufak gidiyor. Nereye kadar ne zamana kadar sıkacaklar ciddi merak ediyorum artık. Şöyle indirseler 30 lu rakamlara keşke . Üç dört ev parası alacağım demekten vazgeçerim beş on ev parası alacağım senden sarı öküz diyecek kadar gömülürüm hisseye ))

Kap da Mayıs ayı verileri paylaşılmış. 2019 da 2.3 milyon 2021 de 0.87 milyon toplam yolcu sayısı. 2020 sıfır. 2019 a göre Mayıs'ta yolcu üçte r oranı yakalanmış. Aslan pay iç hatlarda 0.55 ile, dış hatlar 0.32. iç hatlrda Mayıs'ta doluluk oranı yüzde 75 dışta 61. Dışardaki kapalılık içerdeki kapanmaya göre fena değil. Haziran daha iyi temmuz çok daha iyi olacak. Bu günlerdeki hisse fiyatındaki süründürmeler normal. Tahtacı da şirket sahibi de kan emen vampirler gibi iyice suyunu çıkaracaklr ama ne zamana kadar ;)

Azda pozitif şeyler yazalım
    Park pozisyonunda bulunan 3 Boeing 737-800 ile 12 Airbus 320-200 tipi uçağı yaz sezonuna hazır hale getiren Pegasus'un park halindeki 5 B737-800 uçağını da ilerleyen günlerde aktif olarak operasyonlara dahil etmesi bekleniyor.

Bugün Rus heyette geldi bakalım ne diyecekler . Rusya İnsan Sağlığı ve Tüketiciyi Koruma Kurumu’nun (Rospotrebnadzor) açıklamasına göre, Rus uzmanlar koronavirüsle ilgili durumu gözlemlemek için Türkiye’yi ziyaret edeceğini bildirdi. Ziyaretin sonuçlarına göre, uçuşların yeniden başlatılıp başlatılmayacağına ilişkin karar alınacak

6.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Hisse stabil yabancı oranı ufak ufak gidiyor. Nereye kadar ne zamana kadar sıkacaklar ciddi merak ediyorum artık. Şöyle indirseler 30 lu rakamlara keşke . Üç dört ev parası alacağım demekten vazgeçerim beş on ev parası alacağım senden sarı öküz diyecek kadar gömülürüm hisseye ))
    Aşılama böyle giderse ışık gözüktü ortak

Alıntı Originally Posted by balikci2 Yazıyı Oku
    Aşılama böyle giderse ışık gözüktü ortak
    Beni tek korkutan hissenin sahibi sadece. Son günlerde ak bank satıyor ilginç bir şekilde dikkat ettiysen. Cin Ali vergi vermemek için eskiden uçak alıp yatırım yapıyorum diyordu, şimdi zarar ediyorum diyecek. Nakit krizi yaşarken kasasında para vardı ki hala var ama bedelli sermaye artırımı yerine nahvil ihracını tercih etti, sırf yatırımcıya para kazandırmamak için. Kasasında para oluncada temettü dağıtmıyor du zaten. Bu salaklıkları yüzünden tava giden hatta THY ye giden yabancı pgsusa ya gelmiyor yada vur kaç için geliyor. Bende geçen yıl ağustos sonu toplamaya başlamıştım uygun fiyatla vedalaşırım çünkü ışık görünsede şirket sahibinin aç gözlüğü en büyük problem. Borsada alıp satmadığım şirketler var Bim gibi mesela çünkü yönetimleri paylaşıyor, bazen bedelsiz bazen nakit temettü ama bu cin Ali ölü soyucu ve aç gözlü. Aslında bu tip adamların hisselerini asla almam ama geçen yıl çok ucuzdu işte yoksa bulaşılacak şirket değil

22 Haziran'da Ruslar geliyor artık sonra Almanya sonrada İngiltere. Ana pazarlar tamam ama şimdi Ruslar da virüs çıkar Türkiye'de yayılır yine ekmek yedirmez bu sarı öküz. Bahane çok şirket sahibi sahtekar birisi. Her ne kadar ucuz diye alsam kar etsemde bir daha asla yönetimi kan emici olan hisseye yatırım yapmayacağım.

Sayfa 545/611 İlkİlk ... 45445495535543544545546547555595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •