Sayfa 551/612 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Tam bir yıl oldu artık toplamaya başlayalı. Ortalama 45 civarı maliyet yaklaşık 85000 lotla ağaç oldum burda resmen. Keşke Ocak ayında yüzde yüzü görünce çıksaymışım. Bu virüs tiyatrosunu bu kadar uzatacaklarını düşünmemiştim açıkçası. Hayır anlamadığım bu virüsü çıkaranlar paralarını katladı, siyasi operasyonlarını yaptı, aşıyı bütün dünyaya resmen itelediler. Daha nasıl ne gibi hesapları var bu aç gözlü küresel çetelerin anlamıyorum artık. Firma sahibi cin Alinin de bu çetelerden fazlası var eksiği yok. Tamam ekmek yediriyor ama kan da kusturuyor yatırımcısına. Fena sıkıldım artık

2. Genel satıstan bu da etkilendi Normal, Artık Havacılık hisselerinin zamanı geliyor. Bu THY ‘ dan farklı. Hisseler toplu ; Operasyon hazırlıgı zamanla tamamlanacak .Patron hissesini 14 USD olarak telaffuz ediyor.( Yurtdışı finansörlerle görüsmelerinde) eninde sonunda 104 TL ‘ yi görecegiz , Tahminim Ocak 2022 sonu . Hesabı yapın getiri oranını karşılaştırın. Saglsm gelecegi olan hisse. Ytd. Duyumlarım ve düşüncelerim dir. Kimseyi yönlendirmek istemem sadece araştırın. Ytd

3. epey güç topladı, toplamaya da devam ediyor. Koparsa tam kopacak... hayırlısı bakalım
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    Genel satıstan bu da etkilendi Normal, Artık Havacılık hisselerinin zamanı geliyor. Bu THY ‘ dan farklı. Hisseler toplu ; Operasyon hazırlıgı zamanla tamamlanacak .Patron hissesini 14 USD olarak telaffuz ediyor.( Yurtdışı finansörlerle görüsmelerinde) eninde sonunda 104 TL ‘ yi görecegiz , Tahminim Ocak 2022 sonu . Hesabı yapın getiri oranını karşılaştırın. Saglsm gelecegi olan hisse. Ytd. Duyumlarım ve düşüncelerim dir. Kimseyi yönlendirmek istemem sadece araştırın. Ytd
    Söylediğinizin bu sene içinde bile gerçekleşebileceğini düşünüyorum. Çünkü bu potansiyel mevcut.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

5. Temmuz taşıma sayıları geldi.. resmen 2020 ye göre hem yolcu sayısı hem konaklama sayısı resmen patlamış.. İnş böyle devam ederde 2019 rakamlarını yakalarız sene sonuna kadar..

6. Çaaakkk artık tavana, bu hafta asılı kalsın tavanda

7. Son 15 günlük takas a göre City ve deutshe ye 900.000 lot mal girmiş. Yabancı çaktırmadan topluyor yine.. Dikkat ederseniz gün sonu düşük kapatıyorki ertesi gün mal alabilsin diye.. artık tapulu malımız gibi oldu üçlü rakamları görmeden satmak yok..

8. *deniz yatırım, pegasus tavsiyesini "al" olarak korudu, hedef fiyat 96,70 tl
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Sayfa 551/612 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •