Sayfa 555/611 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605 ... SonSon
Arama sonucu : 4887 madde; 4,433 - 4,440 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Git gel yap bakalım nereye kadar yapacaksın. Ana lotlara blokajı çoktan koymuştum olurda satarım felan diye )
    Ana lotun dışındakileri cuma yine sattım. Böyle giderse al sat yapa yapa ana lot kadar lot birikecek tekrar )

Cuma sattıklarımın yarısını geri aldım. Şaka gibi ama dediğim gerçek olacak böyle giderse. Ana lotlar kadar al satla lot biriktireceğim galiba )

3.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Cuma sattıklarımın yarısını geri aldım. Şaka gibi ama dediğim gerçek olacak böyle giderse. Ana lotlar kadar al satla lot biriktireceğim galiba )
    Valla bravo kardeş... ver eline speğin, sonra ucuzdan al. Helal olsun
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Valla bravo kardeş... ver eline speğin, sonra ucuzdan al. Helal olsun
    Ne yapalım adam dar alanda kısa paslaşma yapıyor. Fazla lot aldım, asla beklediğim fiyata gelmeden satmayacağım için blokajladım. Fazla lotlar al sat al sat çoğalmaya başladı. Cuma verdiklerimin tamamını lot sayısını artırarak yerine koydum. Keşke daha da düşürse ))

5. Yine % 3 primlendi. al-sat yapanlar speğin eline yine verip ucuzdan alım için bekleyecek galiba, durum onu gösteriyor
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

Alıntı Originally Posted by karayel09 Yazıyı Oku
    Yine % 3 primlendi. al-sat yapanlar speğin eline yine verip ucuzdan alım için bekleyecek galiba, durum onu gösteriyor
    Zaman daralıyor havacılıkta bilançolar iyi gelecek muhtemelen. Artık al sat da daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Yarın ki ABD ve Türkiye deki kararlar da etkileyecek ama son tahlilde buralar şu an dutluk ve ilerde arsa olacak. Yani ne kadar tarlan varsa o kadar arsan olacak ;)

7.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    Zaman daralıyor havacılıkta bilançolar iyi gelecek muhtemelen. Artık al sat da daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Yarın ki ABD ve Türkiye deki kararlar da etkileyecek ama son tahlilde buralar şu an dutluk ve ilerde arsa olacak. Yani ne kadar tarlan varsa o kadar arsan olacak ;)
    Latife yaptım zaten ortak. Sizinle aynı düşüncedeyim. Bu saatten sonra tren kalkarsa ki kalkma ihtimali yüksek, bir daha binememek var

8. 73 lü fiyatları bi kırıp geçse soluğu 80 lerde alacağız ama bir türlü izin vermiyorlar. Çok sabırlı bir tahtacısı var

Sayfa 555/611 İlkİlk ... 55455505545553554555556557565605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •