Sayfa 418/612 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,337 - 3,344 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    bir yerden bir yere gidecek olanlar termal kameralı sistemli havaalanından geçerek 45 dakkada gitmekmi isteyecek ???
    yoksa otobüste kontrolsüz yolculukmu tercih edecek ????
    ben aksine uçuşların daha güvenli olacağı için hem yanyana aynı yerde az zaman geçirmek ve termal kamera sistemi nedeniyle uçağın daha çok tercih edileceğini düşünüyorum...bize yarayacağını düşünüyorum 90 milyon nüfusta yolculuk bitmez petrol ucuzlaması ayrıca oldukça fiyatlara ve kara olumlu yansıyacaktır buda ayrı bir konu hatta 1 yıllıkta belki bu petrol düşüşü zararı bile karşılayabilir !
    bende uçuşlara izin verilmeye başlansa dahi, uzun bir süre kapasitenin %50 sini aşmayacak şekilde yolcu taşınmasına izin verileceğini düşünüyorum.
    bu da karlılık açısından bir katkı sağlamayacaktır.
    thy e destek verileceği için, bu sene koronavirüs finansal yönden en fazla pegasus u etkileyeceğini düşünüyorum, şirket ayakta kalacaktır ancak, büyük bir yara alacağı kesin
    not: bende alım için beklemedeyim 3 yıllık vade ile girmeyi düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by vassago Yazıyı Oku
    Belki çok önemli değil ama en azından diğer aracı kurumlar gibi al verip satıcı konumunda değil...

Bu arada deniz yatırım al vermiş ama rapor eğer buysa çok da doyurucu,ayakları yere basan bir raporlama değil.
    en azında verdiği rapora sahip çıkmış tahtada 1. sıraya alımda yerleşmiş

3. Boing hissesi 1 ay öncesi 280 usd. Krizin patlak vermesi ile 90 usd düşüyor. Şuan 180 usd civarı. Durumda herhangi bir iyileşme yok hatta daha kötüye gidiyor. Çin hariç. İki hafta önce cuma tolam vaka 130 bin. Geçen hafta 260 bin. Bu gün ise 540 bini geçecek. Petrol fiyatlarıda durumu teyit ediyor.

Fed hisse senedi alıyor. Trump boing e yardım edecegiz diyor. Avrupa merkez bankasıda fed yolundan devam ediyor. Çıkışın sebebi bu.

Havacılık sektörü dünya genelinde spesifik nedenler dışında birlilte hareket ettiği için şuan yurt dışına ayak uyduruyoruz. Durum budur. Ytd.

Alıntı Originally Posted by hasan198686 Yazıyı Oku
    Boing hissesi 1 ay öncesi 280 usd. Krizin patlak vermesi ile 90 usd düşüyor. Şuan 180 usd civarı. Durumda herhangi bir iyileşme yok hatta daha kötüye gidiyor. Çin hariç. İki hafta önce cuma tolam vaka 130 bin. Geçen hafta 260 bin. Bu gün ise 540 bini geçecek. Petrol fiyatlarıda durumu teyit ediyor.

Fed hisse senedi alıyor. Trump boing e yardım edecegiz diyor. Avrupa merkez bankasıda fed yolundan devam ediyor. Çıkışın sebebi bu.

Havacılık sektörü dünya genelinde spesifik nedenler dışında birlilte hareket ettiği için şuan yurt dışına ayak uyduruyoruz. Durum budur. Ytd.
    sizin bahsettiğiniz durum realite ama forumdaki olay bambaşka, pegi thy e göre sert düşüşe geçince thyciler bizim arkamızda devlet var pegi batacak naberrrrr dedi, pegiciler bu duruma bozuldu sinirlendi, şimdi iş tersine döndü, thy ciler sus pus, corono haberleri paylaşıyorlar.

tam komedi
    men dakka dukka

5. Bugün bayağı hacimli ilerliyor..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Kusursuz fırtına filmini izleyen hemen anlayacaktır.

Kasırganın tam ortasında güneş yüzünü gösterir,deniz çarşaf gibi olur,masmavi hava gözükür...sonrası malum...

Aynı o durumu yaşıyorsunuz...dikkat edin...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7. yurt dışı uçuşlar finiş...pegasus tekrar 25

8. Pegasusun yurtdışına uçuşları mı vardi , yurtdışı uçuşları daha önceden durdurulmuştu diye hatırlıyorum

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 418/612 İlkİlk ... 318368408416417418419420428468518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •