Sayfa 439/612 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 3,505 - 3,512 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by dradulum Yazıyı Oku
    Sen başkasıyla karıştırdın herhalde. Sen yazdıklarımı bir daha oku.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ACM adlı şahsa cevaben yazdığım yazıdır.Yazdiklarimi okursan bunu da görürsün.İncelemeden kimseye yazı yazma olur mu kardeşim

( Arkadaşım sende bu yazınla vebal altına giriyorsun farkında mısın .Kusursuz fırtına gibi film mesajları vererek insanları panikletiyorsun.Dunyada olağanüstü bir dönemden geçiyoruz farkindayiz.Hisse zaten bu yüzden bu fiyatta.Benim ki tabi ki yatırım tavsiyesi değildir.Herkesin aklı var ,kimsenin yarın neler olacagini bilmediği bir dönemdeyiz,70 liradan aldığı malları panikletip 20 liradan mi versinler,Gidişatı izleyip kendileri karar verirler.yatirim tavsiyesi değildir.)

2. Neyin kavgasını yapıyorsunuz, almış da kazanıyorsanız?
    tadını çıkarın işte, vakti gelince de satmayı becerebilin bari
    bu çıkış çok anlamlı değil, finansalları bozulacaktır! elbet çok uzun vade de çok iyi yerlere gidebilir de, bu hisse de bunca şey yaşanmamışken de bu rakamların biraz üzerinde kararsızdı bir çok kişi satıp satmamak da.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by dradulum Yazıyı Oku
    ACM adlı şahsa cevaben yazdığım yazıdır.Yazdiklarimi okursan bunu da görürsün.İncelemeden kimseye yazı yazma olur mu kardeşim

( Arkadaşım sende bu yazınla vebal altına giriyorsun farkında mısın .Kusursuz fırtına gibi film mesajları vererek insanları panikletiyorsun.Dunyada olağanüstü bir dönemden geçiyoruz farkindayiz.Hisse zaten bu yüzden bu fiyatta.Benim ki tabi ki yatırım tavsiyesi değildir.Herkesin aklı var ,kimsenin yarın neler olacagini bilmediği bir dönemdeyiz,70 liradan aldığı malları panikletip 20 liradan mi versinler,Gidişatı izleyip kendileri karar verirler.yatirim tavsiyesi değildir.)

Ne bekliyorsunuz?? Tebrik mi?? Alkış mi??? Vayyy aslan bildin valla mi dememi??? Kağıt kumarhanedeki rulete dönmüş bir saat sonra kimi rezil kimi vezir eder belli değil iki üç tane çakalın elinde maskara olmuş, yarın zavallı küçük yatırımcının başına yikacaklar, son trene binmek bekliyorlar görmüyor musunuz???

Uzun yıllardır forumlarda yazarım.cok şükür yüzde 80-90 doğru öngörüde bulunurum.bir kere bile şunu demiştim bunu demiştim yazmadım,yazmam.

Kaldı ki hadi örnek verelim 70-80 civarında da uyarilarimiz oldu 20 olunca naaaabeeerrr mi yazacaktik.

Arkadaşlarım burası forum, farklı fikirlerin carpisma, paylaşma yeri.ne yani hepimiz saldırın aslanlar mi yazacağız??

Hep derim birinin al ya da sat demesiyle işlem yapan varsa batsın zaten. Babana guvenilmeyecek piyasada adı sanı olmayan bir nic al ya da sat dedi diye işlem yapacak bir saf var mı aranızda???

Borsada haklı ya da haksız çıkılmaz çünkü dinamik bir yapıdır.70 de olumsuz yazarsın 80 olur yanılmış mi olursun?? Yarın 10 olmayacağının garantisi mi var?? 10 iken olumlu yazarsın 8 olur sonra 25 olmayacağının garantisi var mı???

Şimdi bu kağıt 50 gelecek haftasonuna kadar 30 olmayacağının garantisi mi var??

Olumlu yazana ya da ben maldayken olumsuz yazana hakaret etmem sürek avına çıkmam o anda haklı çıkınca.

Halkbank,emlak konut, THY ve bu arşivi açıp bakın şimdiki fiyatlara bakın hepsinde misli misli aşağı gelmiş tek bir demiştim yazmış miyim, boburlenmis miyim??

Sizin kaybınız neden beni mutlu etsin?? Hepimiz bu şerefs.... Speklerden bir parca koparma telaşında değil miyiz??

Kalin sağlıcakla....
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4.  Alıntı Originally Posted by dradulum Yazıyı Oku
    29 destek.Ucuslar başlamadan hareket olmaz.ytd

Bu sen değil misin kardeş?

5.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Bu sen değil misin kardeş?
    28 Mart'ta bu paylaşımı yaptim.Oku bunu lütfen
    (Pegasus için çok karamsar olmayın.Zaten dibin dibinde. Uçuşların %90 durduğu halde bu rakamlarda ise yine iyi, uçuşlar açıldıktan 1-2 ay sonra 60 li rakamları konuşmaya başlarız)

6. Bu paylaşımın yuzunden de Pegasus yükseleceği intibasi yaratarak vebal altında kalacağım söylendi ve hakarete uğradım.Eger yazılarımı okursanız bu satasmayi da göreceksiniz.Ustelik siz de benim gibi yükselecek diyenlerdenseniz,niye tartışıyoruz ki

7. ağlama duvarına döndürdünüz burayı .. kendi paranla yatırım yapmişsın kazanmışsın . madalya mı takalım . sanki mucize bilmiş ya kardeşim 25 olcak diyenler de bildi napcaz .. 80 olcak diyenler de bilcek .. piyasa olmuş caisno gibi . tutturmuşsunuz . “ ben demiştim “ varsa somut haber paylaşın şurda . benim için “fiyat bu olcak şu olcak” “ben demiştim” diyenler amatör borsacıdır .. bir sürü insan zararda adamın canı yanmış borsadan . hala bıdı bıdı “ ben demiştim “ . birazcık olgun olun . diğer insanların halinden anlayın. biraz mütevazi olun şu hayatta. bırak seni başkaları takdir etsin . ne bu ilgi merakı , kendini övme hastalığı..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Patates2030 Yazıyı Oku
    ağlama duvarına döndürdünüz burayı .. kendi paranla yatırım yapmişsın kazanmışsın . madalya mı takalım . sanki mucize bilmiş ya kardeşim 25 olcak diyenler de bildi napcaz .. 80 olcak diyenler de bilcek .. piyasa olmuş caisno gibi . tutturmuşsunuz . “ ben demiştim “ varsa somut haber paylaşın şurda . benim için “fiyat bu olcak şu olcak” “ben demiştim” diyenler amatör borsacıdır .. bir sürü insan zararda adamın canı yanmış borsadan . hala bıdı bıdı “ ben demiştim “ . birazcık olgun olun . diğer insanların halinden anlayın. biraz mütevazi olun şu hayatta. bırak seni başkaları takdir etsin . ne bu ilgi merakı , kendini övme hastalığı..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Patetes efendi kimse kendini övmüyor.Su olur bu olur da demiyoruz.Sadece hisse 20 lerde iken paniğe girip satmayın,uçuşlar açılınca düzelir dedik.Okuduklarinida mi anlamiyorsun.

Sayfa 439/612 İlkİlk ... 339389429437438439440441449489539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •