Sayfa 369/611 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 4886 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. panik satış mı neresi panik anlamadım borsada en fazla para çıkışı olan kağıt mayıstan bugüne 25 lerden 85 lere giden kağıt adamlar karlarını cebe indiriyorlar 60-65 bandına getirip ondan sonra bakıcaklar borsanın durumuna gelen bilancoya ülkenin durumuna fln fln yani panik yok direk sindirmeden malı ben dahil çaktılar yaslanıp arkalarına bekliyorlar

2.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Şirket 2020 yılı için 210-250 mılyon euroluk kâr beklentisinde bir değişiklik olmadığını belirtti. Biz ortalama 230 milyon euroyu baz alirsak şuanki kurla 1.5 milyar tl net kâr beklentisi devam ediyor.

Cuma günkü kapanış fiyatiyla fk 5 oluyor. Faizlerin %11.25 olduğu ve düşmeye devam ettiği 2020 yılında borsada 5 fk lı sirket kalmaz.
    Panik satışlardan sonra yavaş yavaş hedefine gidecektir diye düşünüyorum.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eurotl de en az %10 artış, hatta %15 e bile varabilir. Bu durumda ileri dönük fk 4,5 olur...bedavadan biraz pahalı.

3.  Alıntı Originally Posted by cagdasgtr Yazıyı Oku
    panik satış mı neresi panik anlamadım borsada en fazla para çıkışı olan kağıt mayıstan bugüne 25 lerden 85 lere giden kağıt adamlar karlarını cebe indiriyorlar 60-65 bandına getirip ondan sonra bakıcaklar borsanın durumuna gelen bilancoya ülkenin durumuna fln fln yani panik yok direk sindirmeden malı ben dahil çaktılar yaslanıp arkalarına bekliyorlar
    Borsa yukselirken, 2 günde %12 civarı düşen bir bist 100 şirketinde panik satiş yok mu yani. Normal bir satış mı bu sizce?.

Ayrıca dudusuncenizde samimi iseniz bu seviyelerden satip duruma göre 60-65 tl civarindan alım yapabilirsiniz.

Ben sizin gibi düşünsem kesinlikle öyle yapardım.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Son durm itibari ile olusan duzeltme yapısı,olası sevyeler ve duzeltme şekli detaylı verilmiştir

İncelemeniz fayda verecktrir

https://twitter.com/luxattt/status/1217131185253601280

5. Ne salladın arkadaş. Son 1 yılda 2'ye katlamayan çok az hisse kaldı. Hatta 3'e 4'e katlayan bir sürü büyük hisse var. Hisseler ucuzdu artık yavaş yavaş normal seviyelerine geliyor. Henüz kar satışı demek için erken çünkü zaten sindire sindire yükseldi Pgsus.
     Alıntı Originally Posted by cagdasgtr Yazıyı Oku
    panik satış mı neresi panik anlamadım borsada en fazla para çıkışı olan kağıt mayıstan bugüne 25 lerden 85 lere giden kağıt adamlar karlarını cebe indiriyorlar 60-65 bandına getirip ondan sonra bakıcaklar borsanın durumuna gelen bilancoya ülkenin durumuna fln fln yani panik yok direk sindirmeden malı ben dahil çaktılar yaslanıp arkalarına bekliyorlar
    SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Çok güzel korkuttular milleti...bence güzel bir dip çalışması yaptı.

Zaten citi nin en dipte kemiksiz satışı güzel bir sinyalidir dönüş İçin...benim penceremden temel olarak zaten önü açık..momentum olarak da tekrar yükseliş trendine dönecek gibi.,,son satışlar sindirildi bence.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Çok güzel korkuttular milleti...bence güzel bir dip çalışması yaptı.

Zaten citi nin en dipte kemiksiz satışı güzel bir sinyalidir dönüş İçin...benim penceremden temel olarak zaten önü açık..momentum olarak da tekrar yükseliş trendine dönecek gibi.,,son satışlar sindirildi bence.
    Üstad merhabalar, mesajınız için teşekkürler. Teknik olarak bir grafik ile destekleniyor mu bu acaba? Sanırım 72.50 çok önemli bir seviyeydi, bunun altında hemen alış görmesi yararlı oldu.

8.  Alıntı Originally Posted by Esq.CM Yazıyı Oku
    Üstad merhabalar, mesajınız için teşekkürler. Teknik olarak bir grafik ile destekleniyor mu bu acaba? Sanırım 72.50 çok önemli bir seviyeydi, bunun altında hemen alış görmesi yararlı oldu.
    Aralık başı, yani 1,5 ay kadar önce 72,5 da dip yapmıştı...son hareketle ikili dip görüntüsü oluştu...72,5 üstünde kaldıkça teknik olarak güçlenecektir.

Ancak, özellikle Pegasus gibi hisselerde teknikten çok temel analize göre beklentilerimi şekillendiriyorum şahsen.

Sayfa 369/611 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •