Sayfa 449/612 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by kaygan Yazıyı Oku
    kesin yakalar.yakalayamazsa haber gelir. ;) bende de az biraz var.ilk defa akşam aldım.brüt geldi.
    ama bakıyorum resimlere..bugün pastada hissenin speği deniz başta olmak üzere alıcı.deniz +665 bin lot.para girişi 320 bin lot.
    bu haber olmasa yüksek ihtimal pazartesi belki tavana gidicekti.
    birde son 7 günlük pasta var..hsbc dediki hedef fiyat 40 tl..hisseye bastı..ak-meri de yabancı diyelim bastı..malı yiyen kim hepsi hissenin spekleri..en çok işlem yapanları.kağıdı tavan tavan çıkaranları..deniz*yapı*iş*garan..yedikleri fiyatlarda 56-58 ortalamalar..
    yani bu güçlü hırsızlar istemedikçe hisse düşmez.satmadıkça düşmez..düşer mesela bugün -8 oldu..deniz geldi 665 bin mal aldı.
    düşürmeyi mal almak için fırsat görürler..mal dökmek için fırsat..
    (kendime bu hisse niye çıkacakki diyordum.uçuş yapamıyor...ama son 2-3 haftada gördümki çıkması için uçması değil bu malda olan speklerin parayı basması gerekiyormuş)
    he birde piyasa değeri 5,3 milyar gösteriyor..sırf kasasında 4,2 milyar para var.başka değerlere bakılınca fiyatı ucuz görünüyor.
    verirlerse alırız...

22'den 66'ya 3 haftada getiren güç sence brütü takar mı? Ptesi tabana verir, oradan mal düşürür tavan yapar sen de iyi bilirsin..Yemişler brütü...
    Bu şerefli SPK ne iş yapar ben bilmiyorum..%200 yapmış kağıdı brüte zamanında sokma sonra düşerken brüt..

2. brüt takas iyidir diye kimse sakın yazmasın lanet bir şey geçen düşüşte fenerbahçede yakalandım sonra sattım dedim ligler kapanıyor gıda sağlık alayım bari sattıktan sonra 2 gün hiç birşey alamadım sattığım para bile görünmedi hesapta... tabi kaçanlar kaçtı bende mal mal izledim brüt kadar lanet beter bişi yok ....

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    Bologna // İstanbul
    Gönderi
    227
    Pegasus ; 22 tl den 66 tl ye yükseldiğin dönemde yabancı şirketin % 6 sını sattı...

23 mart // 19 nisan takas değişimi...

SATANLAR=

citibank yabancı = -3.700.000 lot
    deutsche yabancı= -3.000.000 lot

ALANLAR=

(yerli aracı kurumlar )
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. https://youtu.be/qvI7SWrgaZk

7 nisanda yönetim kurulu 2019 karını dağıtmama karari almış. Bunu duyan veya kapta o zaman goren oldu mu?

6. Habertürk ü aciniz

Duhul
    Feb 2018
    İkamet
    Bologna // İstanbul
    Gönderi
    227
     Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    https://youtu.be/qvI7SWrgaZk

7 nisanda yönetim kurulu 2019 karını dağıtmama karari almış. Bunu duyan veya kapta o zaman goren oldu mu?
    KAP'da açıklama var....

G.Müdür, her gün TV'lerde PR peşinde, sunucularla tam hacivat/karagöz muhabbeti...

KAR dağıtmamakla övünür, sunucu "şimdiye kadar hiç KAR dağıttınız mı?" diye sormaz..!

Yabancı yatırımcı; son bir ayda şirketin % 6 sını, 3 ayda %15 ini yerliye devretmiş, bunu sormaz..!

Şirketin varlıklarını anlatır, yükümlülüklerini nasıl karşılayacağını sormaz..!

Şirketin Genel Müdürü, 55 tl den hisse alımı yapmış,
    Genel Müdür Yardımcısı ise bir hafta önce 33 tl den alım yapmış, bbunu sormaz..!
    Bilgilendirme amaçlıdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 449/612 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •