Sayfa 75/612 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 593 - 600 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. ak yatırım 41 tl hedef vermiş..Hadi hayırlısı

2. Aracı kurumlar 41_42 tl hede veriyor,22 tl den kim niye satiyor ,yada buralardan niye bol bol almiyorlar anlamak zor

Yine ve yeniden anlaşılamayan bir sürece girmiş bulunuyoruz.

Ya da bu süreçten hiç çıkmadık da denebilir.

4.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    Yapma ya?

Sirketin FAVOK u 2016 da 350 milyon, 2017 de 750 milyon, 2018 de 1.15 milyar TL. Sirketin ozsermayesi 2016 da 1.6 milyar TL, 2017 de 2.4 milyar TL, 2018 de 4.5 milyar TL.

Bunumu begenmemis araci kurumlar? Siz araci kurumlarin sozcusu musunuz? Benim calistigim iki araci kurum da cok begenmis mesela, bunlar ta.akli Is Yatirim ve Garanti Yatirim. Senin araci kurumlar hangileri bi acikla bakalim? Ayrica Celebi forumundaki yanar doner Husman ile bir alakan var mi?

Nedir bu kademesi zayif hisselerdeki algi yaratma cabasi arkadas, forum tetikci dolmus. forumdakilerin 3-5 lotuna bile goz koymus adamlar...
    Kimsenin sözcüsü değilim.Ben okuduğumu paylaştım.Anladığım kadarıyla aracı kurumların kuyruğundan ayrılmıyorsun. 42 hedefse yarı yarıya ucuz kagıt sat donunu gömleğini gir buyur hodri meydan. Yaftalamakla olmuyor.. yatırım tavsiyesi değildir...

5. Ha birde THY ye bak rekor kar açıklamıştı...

6.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    Kimsenin sözcüsü değilim.Ben okuduğumu paylaştım.Anladığım kadarıyla aracı kurumların kuyruğundan ayrılmıyorsun. 42 hedefse yarı yarıya ucuz kagıt sat donunu gömleğini gir buyur hodri meydan. Yaftalamakla olmuyor.. yatırım tavsiyesi değildir...
    Araci kurumlar kari begenmemis diyen sensin, araci kurumlar 42 TL hedef veriyor diyen de sensin? Ben yanlis bilgi verdigin icin tepki gosterdim, su ana kadar 5-6 araci kurum raporu okudum hicbirtanesi olumsuz fikir belirtmemis. Olumsuz araci kurum yorumlarini paylas da art niyetli olmadigini anlayalim.

Hisse 100 katina cikacak olsa da donumu gomlegimi satip bir hisseye girmem. Kusursuz sirket yoktur, her sirketin kucuk/buyuk riskleri mevcuttur. Paramin en fazla 25% ini bir hisseye koyarim, Pegasus a da bu orani koydum zaten...

THY ile karsilastirmaya gelince Pegasus su anda PD/DD, F/K, FD/FAVOK, FD/FAVKOK, hangi degerleme yontemine bakarsaniz bakin THY ye gore 20-30% iskontolu islem goruyor. THY ye gore avantajlari hizli buyumesi, daha iyi yonetilmesi, genc filo yapisi, Sabiha nin merkezi havalimani konumuna gelecek olmasi. Dezavantajlari, devlet desteginin olmamasi ve THY nin Sabiha Gokcen i alabilme ihtimali...

7.  Alıntı Originally Posted by hujman Yazıyı Oku
    nerde okudun? paylaşırmısın, ben aradım taradım bulamadım da...

8. kamera şakası gibi kağıt.

Sayfa 75/612 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •