Sayfa 269/612 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 4889 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Satış varantlarina bir miktar giriş olmuş.. takip ediniz. En geç Çarşamba günü 25,46 desteğine iner bu. Erdoğan'ın yeni kabinesinde damat olursa aynı yerinde 23 desteğine şükrederiz.
    Muhtemelen hepiniz kârdasınız. Ancak Türkiye nin Dünya'nın en kırılgan bir ülkesi.. sırf Asya Avrupa geçişinde olduğu ve GO ekonomileri temsil ettiğini zanneden sözde halife ..... Türkiye krize girerse dünya girer zannediyor gibi geliyor bana.. Bir küresel kriz olacak zaten ve tek dünya devleti eninde sonunda kurulacak ama bu yıl değil amk..
    Bakarsanız yabancı satışı ile yabancı alışı eşit.. birbirlerine alıp vermişler. Planlı bir hareket ve güvensiz.. ben uyardım.
    Son düzenleme : seydalist; 02-04-2019 saat: 02:37.

2.  Alıntı Originally Posted by seydalist Yazıyı Oku
    Satış varantlarina bir miktar giriş olmuş.. takip ediniz. En geç Çarşamba günü 25,46 desteğine iner bu. Erdoğan'ın yeni kabinesinde damat olursa aynı yerinde 23 desteğine şükrederiz.
    Muhtemelen hepiniz kârdasınız. Ancak Türkiye nin Dünya'nın en kırılgan bir ülkesi.. sırf Asya Avrupa geçişinde olduğu ve GO ekonomileri temsil ettiğini zanneden sözde halife ..... Türkiye krize girerse dünya girer zannediyor gibi geliyor bana.. Bir küresel kriz olacak zaten ve tek dünya devleti eninde sonunda kurulacak ama bu yıl değil amk..
    Bakarsanız yabancı satışı ile yabancı alışı eşit.. birbirlerine alıp vermişler. Planlı bir hareket ve güvensiz.. ben uyardım.
    Dostum yanlış yere yazmıssın burası Pegasus’un forumu THY değil..

3. Pgsus

Dayıoğlu, Pgsus varantta satışa oynadıysan, vadede paran 0'a iner, dikkatli ol

Alıntı Originally Posted by seydalist Yazıyı Oku
    Satış varantlarina bir miktar giriş olmuş.. takip ediniz. En geç Çarşamba günü 25,46 desteğine iner bu. Erdoğan'ın yeni kabinesinde damat olursa aynı yerinde 23 desteğine şükrederiz.

4. Emmioğulları Miraç kandiliniz kutlu olsun & mutlu olsun, bol kazançlar hepinize....

Hayırlı kandiller diliyorum

para girişi - para çıkışı

Sayfa 269/612 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •