Sayfa 299/612 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    net diamond var. Bakalım nereye kıracak ?
    30.50 civarı yukarı kırdı. Umarım görebilen olmuştur.

2. Pgsus

Bugünkü açığa satış miktarı 6.095.650 tl

3. 33.40 gördü oleyyyyy

4. Evet TROLLCÜKLER böcekler balıklar ayılar ... ... annadınız siz onu

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

5.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    Evet TROLLCÜKLER böcekler balıklar ayılar ... ... annadınız siz onu
    Kaybolurlar boyle ortadan, 1 hafta once millete satin derken bilmis bilmis konusuyorlardi...

6. Kimsenin kaybolduğu yok dostum. Ramazan ayındayız ve oruçluyuz. Bu haldeyken başkasıyla tartışmaya girmek veya başkasına sataşmak doğru değil. Geçmişte yazdıklarımız sayfalarda duruyor zaten. Esen kalın.

7.  Alıntı Originally Posted by scrat Yazıyı Oku
    Kaybolurlar boyle ortadan, 1 hafta once millete satin derken bilmis bilmis konusuyorlardi...
    Dostlar, geçen hafta hisse 27’lere düşünce moral vermek için yazmıştım, sinekten yağ çıkaran ve Türkiye’de en iyi yönetilen şirketlerden biri olduğunu söylemiştim. Bugün de moral bozmak için burdayım. 😃 Şirketin orta ve uzun vadede önü açıktır, buna hiç şüphem yok. Lakin makroekonomik göstergelerden dolayı bu fiyatlardan alımı asla tavsiye etmem.
    Petrol düşüyor, daha rallinin başındayız diyenlere şüpheyle yaklaşınız. Kimseye hissenizi satın demiyorum, haddimiz değildir sadece bu fiyatlardan alım çok risklidir diyorum.

8. Aman nazar değmesin.

Turizm istatistikleri açıklandı, yabancı turist %15 artmış yıldan yıla.. yüksek sezonda da böyle olursa, çok çok olumlu yansır bilançoya.

Sayfa 299/612 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •