Sayfa 411/612 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    26.16 lirada FK/ 2.01( yatırılan para 2 yıl bir ayda kendini amorti edebilir anlamındadır)
    fiyat 18.10 seviyesine gerilerse ; FK/ 1.39 olur ki işler tekrar normalleştiğinde(firmanın ayakta kalacağına inananlar için) alım yapanlar için bu fiyat inanılmaz ucuz ve yüksek getiri fırsatı olacaktır..
    Grafik Yorumcusu

2.  Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    26.16 lirada FK/ 2.01( yatırılan para 2 yıl bir ayda kendini amorti edebilir anlamındadır)
    fiyat 18.10 seviyesine gerilerse ; FK/ 1.39 olur ki işler tekrar normalleştiğinde(firmanın ayakta kalacağına inananlar için) alım yapanlar için bu fiyat inanılmaz ucuz ve yüksek getiri fırsatı olacaktır..
    Eğer batmazsa
    Üzülme! Bir şey olmuyorsa ya daha iyisi olacağı içindir, ya da olmaması olmasından daha hayırlı olduğu i içindir
    Hz. MEVLANA

3. Dolar bazlı haftalık grafik. Yorumsuzdur. Al sat yat tavsiyesi değildir.

https://www.tradingview.com/x/SJMgcLc9/

4. yazmayayım dedim ama dayanamadım. ya hangi batmadan bahsediyorsunuz siz? batma lafını edenlerin tek derdi var o da hisseyi kötüleyip acaba biraz daha düşürüp alttan alabilir miyiz. dünyada faiz oranları sıfıra düştü, virüs dolayısıyla piyasaya para yağıyor. bu süreçte pegasus borçlanamayacak da hangi şirket borçlanacak??? gidin pisliğinizi başka yere dökün, buradan size ekmek çıkmaz.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ToKKan Yazıyı Oku
    Bu fklar son gelen bilancolara gore olusuyor. Onumuzde ki donemde gelecek olan yani 2 3 4 bilancolari ile bu fiyat pahali bir noktaya da gelebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by karamanoglu07 Yazıyı Oku
    yazmayayım dedim ama dayanamadım. ya hangi batmadan bahsediyorsunuz siz? batma lafını edenlerin tek derdi var o da hisseyi kötüleyip acaba biraz daha düşürüp alttan alabilir miyiz. dünyada faiz oranları sıfıra düştü, virüs dolayısıyla piyasaya para yağıyor. bu süreçte pegasus borçlanamayacak da hangi şirket borçlanacak??? gidin pisliğinizi başka yere dökün, buradan size ekmek çıkmaz.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Amerikada yasiyorum
    Faizleri sifira dustu mortgage faizleri artti.
    Talep var arz yok.
    Hicbir banka sonsuz kredi veremez.
    Fed , American airlinesi mi kurtarir ? Pegasusu mu?
    Almanya , Lufthansa yin mi kurtarir? Pegasusu mu?

Ayrica kurtarmak icin en ucuz yontem icin General motors 2010 a bakin derim..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201