Sayfa 386/611 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon
Arama sonucu : 4881 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. [QUOTE=Egeli;4126631]Kusura bakmayın ama örnek gösterdiğiniz kişinin davranışı baştan yanlış.
    Kazanın olduğu gece pegasus personeli olmasına rağmen eski savaş pilotu olarak yayına bağlanıp ülke ile ilgili yorum yapmasının kabul edilebilir tarafı yok.
    Şirketten istifa etmek yerine kovulmayı tercih ettiğine göre şirketin politikalarından memnun olduğunu varsayıyorum.

Yayına bağlanması sorgulanmalı , yayına alan kanal ile soruşturma açılmalı.
    Piyasaya yön vermek ile suçlanmalı.
    Sonuçta bu şirket borsaya koteli.

Tren kazası olmadı mı? Yayına bağlanan makinist var mı ? bağlansın da göreyim.

[QUOTE=ozer4151;4126662]
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın ama örnek gösterdiğiniz kişinin davranışı baştan yanlış.
    Kazanın olduğu gece pegasus personeli olmasına rağmen eski savaş pilotu olarak yayına bağlanıp ülke ile ilgili yorum yapmasının kabul edilebilir tarafı yok.
    Şirketten istifa etmek yerine kovulmayı tercih ettiğine göre şirketin politikalarından memnun olduğunu varsayıyorum.

Yayına bağlanması sorgulanmalı , yayına alan kanal ile soruşturma açılmalı.
    Piyasaya yön vermek ile suçlanmalı.
    Sonuçta bu şirket borsaya koteli.

Tren kazası olmadı mı? Yayına bağlanan makinist var mı ? bağlansın da göreyim.
    Aşağıda belirtildiği üzere adam ben pegasusu suçlayıcı ifade kullanmadım diyor. Dolayısıyla konunun ne pegasusla nede onun borsaya kote olmasıyla ilgisi var.

Şu anda kendisi emekli kaptan pilot olduğuna göre istediği kanala bağlanabilir istediği yorumu olumlu veya olumsuz yapabilir zira artık kazaya taraf olan pegasusun çalışanı değil.

https://m.youtube.com/watch?v=FeKZ9yARndE

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. ...

SM-A705FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Borsanın ciddi satış yemesine rağmen, sabah ki dip üzerindeyiz...ben tekrar azar azar pozisyon açmaya başladım.

Dhmi verileri iyi geldi, thy nin verileri ortalamadan kötü...demek ki Pegasus ocakta da daha iyi performans göstermiş...hatırlarsanız Ocak ta da küçük bir pistten çıkma olayı olmuştu.

Tabii ki, son kaza ile ilgili Karakutu incelemesi ve kimin ne kadar hatasının olduğunun görülmesi önemli,,ayrıca Şubat verileri insanların Pegasus la uçma konusunda ne kadar olumsuz etkilendiğini de göstermiş olacak.

Ocak verilerini Pegasus bu haftasonuna kadar açıkla4 sanırım,

5.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Burda anlatmak istediğim şirketten ziyade suçlu pilotlardır pilota pas geç senden öncekiler pas geçti diyorsa pilot hala kamikazelik yapıyorsa yönetim ne yapabilir? Pilot eğitmenleri ve pilotların şirket tarafından kulağı çekilmeli. Senede 30 milyon insan taşıyan turizm ve ulaşımda büyük katlıları olan şirketi kötülemek herkese zarar verir.üzüm yiyelim sıkıntı nerde ise onu bulalım bağcı dövenlere sözüm.Bu olay sümen altına atılmamalı ama yok 280 dolar için şirket baskı yapıyor kazanın sebebi bu derseniz saçmalığın en büyüğünü yaparsınız

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir yılda 3 uçak hurdaya çıkmış can kaybı yok diyorsun bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak insanı boyle zavalli duruma düşürüyor işte zaten saçmalıklarına şirketi değilde pilotları suçlayarak sıvayıda yapmışsın !

DW’yi sevmem ama yine güzel bir video ortaya koymuş.

https://m.youtube.com/watch?v=lqYrAQGTrNA

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by drls Yazıyı Oku
    Bir yılda 3 uçak hurdaya çıkmış can kaybı yok diyorsun bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak insanı boyle zavalli duruma düşürüyor işte zaten saçmalıklarına şirketi değilde pilotları suçlayarak sıvayıda yapmışsın !
    Sivil havacılık dediğimiz olay bu kadar teknik bir iş iken, meteroloji, uçak mühendisliği, insan psikolojisi (pilotlar birer insan) ve bir çok komponent düşünülmesi gerekirken, Twitter'dan televizyondan bilgi edinip, fikir sahibi olanlara bayılıyorum. Uçak mühendisliği okuyup, üzerine meteoroloji mi okudun arkdaş? Kim nasıl suççlu nereden biliyorsun? Yok baskı yapıyor bilmemne.

Pegasus'un 285 dolar için baskı yaptığını düşünmek ne kadar çocukça bir fikir ise, suçu direkt tek bir tarafa atmak da ayrı bir hata olacaktır.

Pek tabii ki Pegasus uçağa binmeyi hayal bile edemeyen bir çok kişiyi bu ulaşım aracıyla tanıştırdı. Uzakları yakın etti. Daha önce burada "bazı sorular" yazmıştım. Önemli olan o soruların cevaplanmasıdır.

Şirket "kulağı çekmeli" gibi ifadeler, yani bu ilkokul mu? Sivil Havacılığın nasıl işlediğini gerçekten bilmiyorsunuz galiba Sanıyor musunuz uçağın tüm yönetimi Pegasus'ta? Tüm eğitimler bakımlar şirketin talebi çerçevesinde oluyor. Burada kuralları sadece Türkiye bile koymuyor, sonuçta bu uçaklar buradan kalkıp başka ülkelere gidiyor. Pilot eğitimleri, uçak bakımları gibi bir çok konu en küçük detayına kadar uluslararası kurallara göre de değerlendiriliyor. Belli eğitimleri olmayan pilotlar zaten bu ülke hava sahası dışına bile çıkamaz.

Sayfa 386/611 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •