Sayfa 417/612 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. adamlar bugün tavsiye verdi deniz yatırım eski hedefleri bırakın yeni hedef 106 tl imiş

2. tavanda bekleyen ve toplam bekleyen olarak 1.181.000 lot bekliyor...toplamda inşallah zararlarımız çıkacaktır sabırlı olun yüzde 20 marj kalktı bizi yakan budur

3.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    hedef hayırlı olur inşallah 106 tl 65 kuruş hedef vermişler vay canına olurmu ne diyorsunuz yorumları alayım
    Benim 2020 sonuna kadar hedefim 50 tl civarları...eğer 2-3 ay sonra virüs konusu iyice yatışırsa 2021 hazirana kadar da 100 tl üzeri.

Deniz yatırımı tebrik ederim...zaten hedef fiyatlar genelde 1 yıl sonrası İçin verilir.

Yatırım finans denen kurum da, 120 den 25 tl ye çekmişti hedef fiyatı.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4. bizim için durdu uçuşlar 7 uçak ile devam ettiğimiz için batacak diyenler açın şirket haberlerine bakın brisa izmit aksaray fabrikaları 15 gün vestel 1 hafta anadolu isuzu 9 gün vestel beyaz 1 hafta demisaş 1 hafta ditaş 1 hafta fedaral moğul 2 hafta ve devamı var bunlardamı battı !!! o zaman akıllı yorum yapın lütfen...devam ediyorum ,parsan 15 gün bossa , nisan başı yonga mobilya ,avod gıda, yataş, arsan tekstil ,karsu tekstill,izmir demir,döktaş ege endüstri ,bunlarda üretimi durduranlar daha sayayımmi bunlardamı battı ..15 gün uçuşlar durdu diye baltalayanlar tüm fabrikalarda durdurma azaltma mevcut sadece bize pegasusa özgü değil yani bu durdurma atık olumsuz yorum yapmaktan vazgeçin

Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    bizim için durdu uçuşlar 7 uçak ile devam ettiğimiz için batacak diyenler açın şirket haberlerine bakın brisa izmit aksaray fabrikaları 15 gün vestel 1 hafta anadolu isuzu 9 gün vestel beyaz 1 hafta demisaş 1 hafta ditaş 1 hafta fedaral moğul 2 hafta ve devamı var bunlardamı battı !!! o zaman akıllı yorum yapın lütfen...devam ediyorum ,parsan 15 gün bossa , nisan başı yonga mobilya ,avod gıda, yataş, arsan tekstil ,karsu tekstill,izmir demir,döktaş ege endüstri ,bunlarda üretimi durduranlar daha sayayımmi bunlardamı battı ..15 gün uçuşlar durdu diye baltalayanlar tüm fabrikalarda durdurma azaltma mevcut sadece bize pegasusa özgü değil yani bu durdurma atık olumsuz yorum yapmaktan vazgeçin
    Armutla elmayı karıştırıyorsunuz. Ben şimdi araba almam 3 ay sonra alırım. Şu anda uçak kullanmazsam 3 ay sonra eksik kaldı diye uçağa mı binerim. Hatta bu süreçte iş seyahatların bir kısmı video konferansa döndü. Bu kayıp geri gelmeyecek.
    Şirketin eski günlerine dönmesi için finansman gerekli herkes bu konuda gelişme bekliyor. Şirketin batması konusu nereden çıktı onu zaten çözemedim. Bu havalimanları bu şirketler için yapıldı. Bırakın o konuyu şirket sahibi düşünsün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Armutla elmayı karıştırıyorsunuz. Ben şimdi araba almam 3 ay sonra alırım. Şu anda uçak kullanmazsam 3 ay sonra eksik kaldı diye uçağa mı binerim. Hatta bu süreçte iş seyahatların bir kısmı video konferansa döndü. Bu kayıp geri gelmeyecek.
    Şirketin eski günlerine dönmesi için finansman gerekli herkes bu konuda gelişme bekliyor. Şirketin batması konusu nereden çıktı onu zaten çözemedim. Bu havalimanları bu şirketler için yapıldı. Bırakın o konuyu şirket sahibi düşünsün

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bir yerden bir yere gidecek olanlar termal kameralı sistemli havaalanından geçerek 45 dakkada gitmekmi isteyecek ???
    yoksa otobüste kontrolsüz yolculukmu tercih edecek ????
    ben aksine uçuşların daha güvenli olacağı için hem yanyana aynı yerde az zaman geçirmek ve termal kamera sistemi nedeniyle uçağın daha çok tercih edileceğini düşünüyorum...bize yarayacağını düşünüyorum 90 milyon nüfusta yolculuk bitmez petrol ucuzlaması ayrıca oldukça fiyatlara ve kara olumlu yansıyacaktır buda ayrı bir konu hatta 1 yıllıkta belki bu petrol düşüşü zararı bile karşılayabilir !

7. United Airlines Holdings Inc NASDAQ: UAL 37,84 USD +1,24 (%3,39) 21 dolara kadar düşen american airlinean 38 dolara çıkıp zararının yüzde 90 a yakınını geri aldı
    ************************************************** **********************************
    95 dolara düşen boing hissesi 182 dolara çıkarak zararının yüzde 95 ini geri aldı ..
    ************************************************** ********************************
    biz yüzde 10 marjına takılı kaldık maalesef

8. Belki çok önemli değil ama en azından diğer aracı kurumlar gibi al verip satıcı konumunda değil...

Bu arada deniz yatırım al vermiş ama rapor eğer buysa çok da doyurucu,ayakları yere basan bir raporlama değil.
    Stop Wishing Start Doing

Sayfa 417/612 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •