Sayfa 397/612 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Şirket hep 3. çeyrekte kâr açıklamış diğer çeyreklerde ya zarar ya da kayda değmeyecek bir kâr açıklamış. Bunun sebebi nedir? Neden böyle bir dönemsellik var?

2. Sabah yukarı açılış yapıp sonra % 4-5 aşağıdan kapatıyor. Hedef neresi acaba şişman parmak nerde durduracak belli değil. Karlılık yıllık bazda iyi son çeyrek kar iyi beklenti altında ama yinede iyi korona virüs dediler vb durumlarla aşağıya veriyorlar 86 dan 46 ya verdiler şimdi 50 de herhlade 45 e kadar soluksuz yarın da gidicek peki aynı durumda olan THY niye aynı durumda değil % 1 bilemedin 2 eksi yapıyor sonrada toparlıyor işte sorun da burda sanırım yüzdelik saklamaya baktığınızda iş citi deuche aynı oranlarda tutuyorlar mallarını beklenti bitti şiödi ky dan malı alıp gitme zamanı olana kadar test devam ediyor . 25 tl son durak başladığı yer 2 yıl bekleriz herhalde tüm yatırım kuruluşları 92 verdi ama onlar bu rakamı verince hızlıca 50 ye geldik mal mı çaktılar ky ya yoksa başka bir olay mı bilemiyorum bekliyorum. bilenler yorum yapsın lütfen tşk ederim . YTD .

Alıntı Originally Posted by cagdasgtr Yazıyı Oku
    Sabah yukarı açılış yapıp sonra % 4-5 aşağıdan kapatıyor. Hedef neresi acaba şişman parmak nerde durduracak belli değil. Karlılık yıllık bazda iyi son çeyrek kar iyi beklenti altında ama yinede iyi korona virüs dediler vb durumlarla aşağıya veriyorlar 86 dan 46 ya verdiler şimdi 50 de herhlade 45 e kadar soluksuz yarın da gidicek peki aynı durumda olan THY niye aynı durumda değil % 1 bilemedin 2 eksi yapıyor sonrada toparlıyor işte sorun da burda sanırım yüzdelik saklamaya baktığınızda iş citi deuche aynı oranlarda tutuyorlar mallarını beklenti bitti şiödi ky dan malı alıp gitme zamanı olana kadar test devam ediyor . 25 tl son durak başladığı yer 2 yıl bekleriz herhalde tüm yatırım kuruluşları 92 verdi ama onlar bu rakamı verince hızlıca 50 ye geldik mal mı çaktılar ky ya yoksa başka bir olay mı bilemiyorum bekliyorum. bilenler yorum yapsın lütfen tşk ederim . YTD .
    Bir havayolunun başına gelebilecek her şey geldi. Yetmedi en son havacılık sektörü sağlam bir yumruk yedi. Bundan öte ne olur bilemiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4. Sadwcd bu deilki tun havacilik sektorlari bu durunda. Ustelik bu 10 dan 80 e gitti. 50 lira geri geldi. Viris olmadaydida gelecekti ve gelmeliydi bu duzletme. Suna eminin herkes uygun fiyattan almak icin bekliyor. Ama uygun fiyat buralar mi. Ben tavhl ve bunun arasinda kararsizim. Tavhl tenettude verior. Alacam ama burlardan deil. Ilk halja arz edildiginde k sonra gorduu maksimin seviye varya. Oraya degerse alacam.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Işık okte falan 80 lerde gezinirken al al al diye tempo tutuyordu televizyonlarda.

Ulen tekeri havadaki şirkete bu kadar güvenilir mi? Yok savaş yok gerginlik yok virüs...

20 den 80 bini görmüşsün ne bekliyorsun daha..geçmiş olsun...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Alıntı Originally Posted by kucukyatirimci1 Yazıyı Oku
    Şirket hep 3. çeyrekte kâr açıklamış diğer çeyreklerde ya zarar ya da kayda değmeyecek bir kâr açıklamış. Bunun sebebi nedir? Neden böyle bir dönemsellik var?
    Sizce? Mesela sizce en çok tatil ne zaman oluyor insanların? Kuzey yarımkürede insanlar en çok hangi aylarda uçuyor?

Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    Sadwcd bu deilki tun havacilik sektorlari bu durunda. Ustelik bu 10 dan 80 e gitti. 50 lira geri geldi. Viris olmadaydida gelecekti ve gelmeliydi bu duzletme. Suna eminin herkes uygun fiyattan almak icin bekliyor. Ama uygun fiyat buralar mi. Ben tavhl ve bunun arasinda kararsizim. Tavhl tenettude verior. Alacam ama burlardan deil. Ilk halja arz edildiginde k sonra gorduu maksimin seviye varya. Oraya degerse alacam.
    Air France, yıl başından beri %50 kaybettirdi. American Airlines, Lufthansa vesaire benzer. Hele Lufthansa 2 yılda 30 euro'dan 10 Euroya geldi.

15 Ocak'ta, Sabiha Gökçen'den yeni hat açılmaması konusu gündeme geldi, sonra uçak kazası, uçak kazasından sonraki gün resmen hedef gösterilmelik bir yazı ile inanılmaz bir düşüş yaşadı, sonra coronavirus ile uçakların boşalması durumu, İdlib konusu, uçaklar iptal ediliyor, yerde kalıyor vesaire vesaire.

Gerçekten felaket için mükemmel bir senaryo yaşandı, ve yaşanıyor.

8. bi virüs tüm dünya borsalarını mafetti
    hani kardeşim nerde bu isviçreli bilimadamları? dişmacunu mu geliştiroyrsunuz sadece?
    30 dolare 40 dolare petrol fiyatı olacak deniyor
    talep olmadığı için stoklar kadar şişimiş ki depolayacak yer yok, arz ı kıssalar bile nafile deniyor
    normalde bunun fişeklemesi lazımken olmuyor işte...
    burda da talep yok ve seferler iptal
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 397/612 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •