Sayfa 427/612 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Geçen cuma tavandan çıktım. Ülkede görülen hastalık oranlarının kuvvetle yukarı çıkması sanki İtalya’ya yakın sonuçlara maruz kalabileceğimize inandırdı beni. Üstelik hükümetin bu süreci yavaşlatmaya yönelik adımları çok kötü. Bugün dışarı çıktınız mı yada gözlemlediniz mi bilmiyorum ama insanlar normal bir günmüş gibi sokakta ve araç trafiği gayet doyurucu. Mart ayı başında daha umutluydum, şimdi iki katı umutsuzum. Şirketin nisan sonuna kadar uçuşlarını durdurması ve mayıs ayınında bence belirsiz olması sıkıntıların devam edeceğini gösteriyor. İkinci bir dip yaptığı zaman tekrar girmeyi düşünüyorum. Ayrıca bu gerçeklere rağmen hissenin hacmi bana gel gel börekçisini hatırlattı. Sokağın başına çıkıp herkese gel gel diyor birileri sanki.

YTD

2. Saat 16.25 civarında 1000 lot alışa yazıldım seans bitti bana sıra gelmedi.

Aracı kurulum dağılımını yazabilecek varmı acaba?Teşekkürler.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Aracı kurulum dağılımını yazabilecek varmı acaba?Teşekkürler.

abartılı işlemler...şu dakikadan sonra ne taban ne de tavan olmamalı...böyle olduğu sürece fiyat istikrarı olmaz ve küçük yatırımcı yüksek ihtimal kaybeder...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

5. Pegasus un bedelli verme ihtimali varmı

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by mahzen01 Yazıyı Oku
    Pegasus un bedelli verme ihtimali varmı
    Yapılacak en iyi hamle olur. Her kuruşa ihtiyaç olabilir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Bence bu alıcı iyileşmeyi falan almıyor.bu alıcı içeriden devlete geçme ya da devlet ortaklığı gibi bir tüyo almış bunun peşinde.

Bu alimin başka bir açıklaması olamaz...

8.  Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Bence bu alıcı iyileşmeyi falan almıyor.bu alıcı içeriden devlete geçme ya da devlet ortaklığı gibi bir tüyo almış bunun peşinde.

Bu alimin başka bir açıklaması olamaz...
    Israrlı bir şekilde aşırı negatif tonda yazıyorsun...aşırı kötümsersin...sonra da ters hareketleri görünce, kafanda senaryo uydurup, kendini doğrulamaya çalışıyorsun.

Bana da hiç tuhaf gelmiyor bu hareketler...sadece biraz abartılıyor tepkiler...olan şey belli...önce acaba batar mı diye salakça satışlar yapıldı...şimdi de batmayacak alışları geliyor.

Ne beklediğimi yazdım 1-2 gün önce, tepkiler abartılı olsa da, temelde 30-40 arası takılırız bir süre daha...ama salgına ilişkin olumlu gelişmeler olur ve mayıstan itibaren yavaş yavaş uçuşlar başlar kanaati oluşursa, kısa sürede 50 üzerine atar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 427/612 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •